Вівторок, 20.08.2019, 05:30

Чим менше у людини культури, чим бідніші її розумові, естетичні інтереси, тим частіше прокидаються інстинкти і дають про себе знати грубістю
«  Серпень 2019  »

1 2 3 4 »

Розробка вчителя англійської мови Єременко Ю.В.

Категорія: Від творчого вчителя до творчого учня | Переглядів: 30 | Додано: alexander | Дата: 27.04.2019

Інтегрований урок з зарубіжної літератури з елементами уроку «Мистецтво» 8 клас. Вчитель Гаврилюк І.Б.

Категорія: Від творчого вчителя до творчого учня | Переглядів: 31 | Додано: alexander | Дата: 27.03.2019

Вчитель Гаврилюк І.Б.

Категорія: Від творчого вчителя до творчого учня | Переглядів: 33 | Додано: alexander | Дата: 27.03.2019

Розробка уроку вчителя Гаврилюк І.Б.

Категорія: Від творчого вчителя до творчого учня | Переглядів: 40 | Додано: alexander | Дата: 27.03.2019

Розробка виховної години. 9 клас. Класний керівник Гаврилюк І.Б.

Категорія: Від творчого вчителя до творчого учня | Переглядів: 46 | Додано: alexander | Дата: 27.03.2019

Відеозапис фрагменту спільного уроку з географії та біології. 8 клас

Розробка уроку географії. Вчитель Донченко В.П.
Тема: Сировинна й енергетична проблеми. Демографічна та продовольча проблеми. Проблеми подолання відсталості країн, що розвиваються. Взаємозв’язок глобальних проблем. Роль світової громадськості та міжнародних організацій у їх розв’язуванні. Сталий розвиток – стратегія людства на ХХІ століття.
Мета: Схарактеризувати поширення сировинної, енергетичної, демографічної, продовольчої проблем,  проблему подолання відсталості країн, що розвиваються, визначити роль світової громадськості та міжнародних організацій у їх розв’язуванні, формувати уміння оцінювати наслідки прояву глобальних проблем на сучасному етапі розвитку людства, уміння самостійно опрацьовувати різноманітні джерела географічних знань, захищати свою точку зору; розвивати в учнів критичне мислення та вміння логічно  викладати свої думки; виховувати толерантність, суспільно-політичну активність.

Категорія: Від творчого вчителя до творчого учня | Переглядів: 52 | Додано: alexander | Дата: 27.03.2019

Розробка уроку з географії. Вчитель Донченко В.П.

Категорія: Від творчого вчителя до творчого учня | Переглядів: 50 | Додано: alexander | Дата: 27.03.2019

Виховна година для учнів 9 класу.
Мета: виховувати патріотичні почуття в учнів; дати поштовх до самовдосконалення людини, здатної гідно існувати і самореалізуватися за складних реалій ХХІ століття; формувати соціально компетентного, активного, відповідального громадянина й патріота України.
Класний керівник Донченко В.П.

Категорія: Від творчого вчителя до творчого учня | Переглядів: 43 | Додано: alexander | Дата: 27.03.2019

Виховна година з формування здорового способу життя, профілактики тютюнопаління, алкоголізму та наркоманії. Підготувала класний керівник Донченко В.П.

Категорія: Від творчого вчителя до творчого учня | Переглядів: 42 | Додано: alexander | Дата: 27.03.2019