Субота, 20.04.2019, 16:44

Мудрість - це все що ви вивчите, після того, як дізнаєтеся все, що має значення
(Джон Вуден)
«  Квітень 2019  »

1 2 3 4 »

Інтегрований урок з зарубіжної літератури з елементами уроку «Мистецтво» 8 клас. Вчитель Гаврилюк І.Б.

Категорія: Від творчого вчителя до творчого учня | Переглядів: 8 | Додано: alexander | Дата: 27.03.2019

Вчитель Гаврилюк І.Б.

Розробка уроку вчителя Гаврилюк І.Б.

Категорія: Від творчого вчителя до творчого учня | Переглядів: 9 | Додано: alexander | Дата: 27.03.2019

Розробка виховної години. 9 клас. Класний керівник Гаврилюк І.Б.

Відеозапис фрагменту спільного уроку з географії та біології. 8 клас

Розробка уроку географії. Вчитель Донченко В.П.
Тема: Сировинна й енергетична проблеми. Демографічна та продовольча проблеми. Проблеми подолання відсталості країн, що розвиваються. Взаємозв’язок глобальних проблем. Роль світової громадськості та міжнародних організацій у їх розв’язуванні. Сталий розвиток – стратегія людства на ХХІ століття.
Мета: Схарактеризувати поширення сировинної, енергетичної, демографічної, продовольчої проблем,  проблему подолання відсталості країн, що розвиваються, визначити роль світової громадськості та міжнародних організацій у їх розв’язуванні, формувати уміння оцінювати наслідки прояву глобальних проблем на сучасному етапі розвитку людства, уміння самостійно опрацьовувати різноманітні джерела географічних знань, захищати свою точку зору; розвивати в учнів критичне мислення та вміння логічно  викладати свої думки; виховувати толерантність, суспільно-політичну активність.

Категорія: Від творчого вчителя до творчого учня | Переглядів: 12 | Додано: alexander | Дата: 27.03.2019

Розробка уроку з географії. Вчитель Донченко В.П.

Категорія: Від творчого вчителя до творчого учня | Переглядів: 11 | Додано: alexander | Дата: 27.03.2019

Виховна година для учнів 9 класу.
Мета: виховувати патріотичні почуття в учнів; дати поштовх до самовдосконалення людини, здатної гідно існувати і самореалізуватися за складних реалій ХХІ століття; формувати соціально компетентного, активного, відповідального громадянина й патріота України.
Класний керівник Донченко В.П.

Категорія: Від творчого вчителя до творчого учня | Переглядів: 10 | Додано: alexander | Дата: 27.03.2019

Виховна година з формування здорового способу життя, профілактики тютюнопаління, алкоголізму та наркоманії. Підготувала класний керівник Донченко В.П.

З 14.02 по 22.02.2019 р. у школі проходив Тиждень зарубіжної літератури

Категорія: Від творчого вчителя до творчого учня | Переглядів: 2 | Додано: alexander | Дата: 27.02.2019