Четвер, 04.06.2020, 22:53

Треба тонко відчувати три речі: "можна", "не можна" і "треба". Той, хто відчуває ці речі, володіє найважливішою особливістю громадянина – почуттям обов'язку
«  Вересень 2015  »

Головна » 2015 » Вересень » 13

Успішність вашої дитини падає з року в рік або вона отримує лише середні оцінки, хоча, на вашу думку, могла би претендувати на вищий бал? Знаючи її здібності, ви впевнені, що вона може бути більш успішною у школі. І це не дає вам спокою, адже ви розумієте, як важливо добре вчитися зараз, щоби потім вступити в університет або просто гідно закінчити школу. Ви переживаєте, сваритесь і дорікаєте їй за лінь, відсутність мотивації й безвідповідальність. Ви просто не розумієте, чому дитині настільки нецікаво вчитись, і придумуєте різні способи додаткової мотивації. Але найчастіше ситуація не покращується, а стає лише гірше.
Про те, як покращити ситуацію з навчання дитини - читайте поради психологів.

Категорія: Все для батьків | Переглядів: 639 | Додано: alexander | Дата: 13.09.2015