Четвер, 04.06.2020, 22:26

Знаєте, що таке малорос? Ні? Паршивець, просто кажучи, ні те ні се. Він, бачите, собі з походження – українець, з виховання – руський, з переконань – неук у всьому, що торкається рідного народу, по вдачі – боягуз, себелюб і раб. От це – малорос
(В.Винниченко)
«  Вересень 2015  »

Головна » 2015 » Вересень » 28

У 5-му класі діти переходять до нової системи навчання: «класний керівник – учителі-предметники», у шкільній програмі з'являються нові предмети та й самі уроки проходять у різних кабінетах. Більшість дітей переживає цю подію як важливий крок у своєму житті. Деякі пишаються тим, що вони подорослішали, інші мріють розпочати «нове життя».
Та, незважаючи на таку гадану дорослість, п'ятикласник потребує ненав'язливого контролю, підтримки та допомоги з боку дорослих, оскільки не завжди може сам зорієнтуватися в нових вимогах шкільного життя.

Пропонуємо ознайомитися з порадами психологів щодо допомоги з боку батьків в успішній адаптації п'ятикласників до навчання в основній школі.

Категорія: Все для батьків | Переглядів: 503 | Додано: alexander | Дата: 28.09.2015