Вівторок, 20.08.2019, 05:28

Братолюбство живе тисячею душ, себелюбство – тільки однією, і до того ж дуже жалюгідною.
(М.Ебнер-Ешенбах)
«  Січень 2019  »

Головна » 2019 » Січень » 23

Протягом січня цього року триває реєстрація майбутніх учасників зовнішнього незалежного оцінювання на пробне ЗНО.
Що таке пробне ЗНО? Це своєрідна "репетиція" того тестування, яке проводитиметься в травні-червні для випускників 11 класів, от тільки на відміну від нього, його результати не мають жодного значення і ні на що не впливають. Так для чого воно тоді потрібне? Дуже просто! Участь у пробному ЗНО дозволяє ознайомитися з типами і темами завдань, які буде запропоновано випускникам виконувати уже на оцінку і, найважливіше, з обстановкою, в яку доведеться потрапити на ЗНО (на пункт тестування заходимо по паспорту, здаємо телефони, сидимо по одному за партою, користуватися будь-якими додатковими джерелами інформації заборонено тощо). Якщо окрім завдань для вас незнайомими будуть ще й ці обставини, то неважко уявити, як сильно ви будете хвилюватися на самому ЗНО! Ті ж, хто беруть участь в пробному оцінюванні, уже знають, що там на них чекає, а, значить, уже відповідним чином морально налаштовані. Окрім того, ознайомлення з типами завдань сприятиме ще й виявленню слабких місць у вашій підготовці.
Отже, відповідь на питання "Чи потрібне пробне ЗНО?" однозначна: "Так!"
Але, для участі у пробному ЗНО спочатку потрібно зареєструватись...

Категорія: Азбука навчальної праці | Переглядів: 158 | Додано: alexander | Дата: 23.01.2019