Неділя, 20.08.2017, 11:59

Ну і як вам наш сайт?
Всього проголосували: 212
Не йди легким шляхом. Іди найважчим! Подолання труднощів підносить людину. Той, кому нестерпно важко і хто подолав труднощі, зовсім по-іншому бачить світ і розуміє людей.
«  Серпень 2017  »

Використайте цей час з користю!

Головна » Цікаво знати

Solar System Scope (SSS) - це неймовірний флеш-додаток, що являє собою модель нічного небосхилу і Сонячної системи в 3D-графіці. Це не просто візуалізація, з якою, можливо, ви вже стикалися, а справжній інтерактивний путівник по Сонячній системі і об'єктах, що її оточують.

Переміщайтеся по планетах, відвідуйте їх орбіти, вивчайте сузір'я й відміряйте відстань від одного об'єкта до іншого - в SSS все це реально. Розглянути Сонячну систему в додатку можна з трьох різних ракурсів: геліоцентричного, геоцентричного і панорамного. Крім цього існує ще кілька налаштувань, які зроблять процес навчання цікавішим.

Сайт програми: http://www.solarsystemscope.com/

Категорія: Цікаво знати | Переглядів: 278 | Додано: alexander | Дата: 31.10.2013

Відомий американський психотерапевт Вірджінія Сатир багато займалася питаннями підвищення самооцінки. Вона вважала, що людина повинна частіше нагадувати самій собі про свою самоцінність. Ось який гімн самоцінності написала В. Сатир.

Категорія: Цікаво знати | Переглядів: 506 | Додано: alexander | Дата: 17.10.2013

Бажаєте перевірити свій IQ (англ. — intelligence quotient)? Тоді ласкаво просимо на тестування. В тесті, наданому для всіх бажаючих сайтом http://iqtest.dk потрібно додати одну фігуру відповідно до встановленої закономірності. Обирайте англійську мову і натискайте на кнопку Start.

Категорія: Цікаво знати | Переглядів: 219 | Додано: alexander | Дата: 14.08.2013