Середа, 24.01.2018, 11:57

Справжня любов народжується тільки в серці, що пережило турботи про долю іншої людини
«  Жовтень 2013  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

16.01.2018
Основні зміни в процедурі реєстрації для участі в ЗНО-2018
29.12.2017
Інтенсифікація підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики (планіметрія)
10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)
19.11.2017
Календар ЗНО-2018
Тренувальні тести ЗНО з усіх предметів

Усі матеріали розділу

Головна » 2013 » Жовтень » 17 » Декларація своєї самоцінності
Декларація своєї самоцінності
Отже, декларація моєї самоцінності .

Я - це Я.
У всьому світі немає нікого в точності такого ж , як Я.
Є люди, чимось схожі на мене, але немає нікого такого ж, як Я.
Тому все, що виходить від мене, - це справді моє, бо саме Я обираю це .
Мені належить усе, що є в мені: моє тіло, включаючи все, що воно робить; мою свідомість, включаючи всі мої думки і плани, й мої очі, включаючи всі образи, які вони можуть бачити; мої почуття, якими б вони не були, - тривога, задоволення, напруга, любов, роздратування, радість; мій рот і всі слова, які він може вимовляти, - ввічливі, ласкаві або грубі, правильні чи неправильні, мій голос, гучний або тихий; всі мої дії, звернені до інших людей або до мене.
Мені належать усі мої фантазії, мої мрії, всі мої надії і мої страхи.
Мені належать усі мої перемоги і успіхи. Всі мої поразки і помилки .
Все це належить мені. І тому Я можу дуже близько познайомитися з собою. Я можу полюбити себе і подружитися з собою. І Я можу зробити так, щоб все в мені сприяло моїм інтересам.
Я знаю, що дещо в мені спантеличує мене, і є в мені щось таке, чого Я не знаю. Але оскільки Я дружу з собою і люблю себе, Я можу обережно і терпляче відкривати в собі джерела того, що спантеличує мене, і дізнаватися все більше і більше різних речей про себе.
Все, що Я бачу і відчуваю, все, що Я говорю і що Я роблю, що Я думаю і відчуваю в даний момент, - це моє. І це в точності дозволяє мені дізнатися, де Я, і хто Я в даний момент.
Коли Я вдивляюся у своє минуле, дивлюся на те, що Я бачила і відчувала, що Я говорила і що Я робила, як Я думала і як Я відчувала, Я бачу, що не зовсім мене влаштовує. Я можу відмовитися від того, що здається невідповідним, і зберегти те, що здається дуже потрібним, і відкрити щось нове в собі самій.
Я можу бачити, чути, відчувати, думати, говорити і діяти. Я маю все, щоб бути близькою з іншими людьми, щоб бути продуктивною, вносити сенс і порядок у світ речей і людей навколо себе.

Я належу собі, і тому можу будувати себе .

Я - це Я, і Я - це чудово.

Категорія: Цікаво знати | Переглядів: 559 | Додав: alexander