Субота, 27.02.2021, 08:48

Пам’ятай, що Україна покликана до творення нового життя, і тому працюй для її могутності й розвитку
(С.Бандера)
«  Лютий 2021  »

Все про ЗНО

Головна » Наші таланти

Карина Гриценко навчалась у школі з 2004 по 2015 рік. Вірші почала писати з 8 років. Улюблені поети - Едуард Асадов, Ліна Костенко, Микола Заболоцький. Учасниця літературних конкурсів: конкурс читців віршів Ліни Костенко, конкурс читців власної поезії. Брала участь у заходах, присвячених підтримці учасників АТО, першому міському туристичному фестивалі «Світле місто - 2015». Мріє подорожувати, одержати визнання, пізнати таємниці космосу, а ще - зустріти світанок на даху багатоповерхового будинку у великому місті. Головним у житті вважає ті вчинки, які змушують почувати себе справжньою людиною, а також прагнення до успіху, прекрасного та нових знань.

Категорія: Наші таланти | Переглядів: 501 | Додано: alexander | Дата: 18.06.2015