Четвер, 09.04.2020, 00:50

Гордитися незнанням – верх глупоти. Невігластво розуму і почуттів збіднюють людину, роблять її примітивною.
«  Вересень 2015  »

Головна » 2015 » Вересень » 28 » Пам'ятка батькам п'ятикласників
Пам'ятка батькам п'ятикласників
  1. У Ваших дітей проблемний період — переломний. Тому будьте особливо спостережливими, уважними, терплячими.
  2. У 5-му класі розширився обсяг матеріалу з основних предметів, зросла кількість предметів, тому збільшується час для підготовки уроків.
  3. Забезпечте своїм дітям вдале поєднання відпочинку, фізичної праці й роботи над уроками.
  4. Програми включають більше теоретичного матеріалу, тому слід привчати дітей старанно завчати окремі правила з математики, української мови, природознавства.
  5. Уважно стежте за виразним читанням Ваших дітей.
  6. Привчайте дітей до повсякденного читання художньої літератури, давайте завдання переказати прочитане.
  7. Стежте за порадами вчителів, записаними в щоденниках і робочих зошитах.
  8. Дбайте про те, щоб дитина навчалася бути охайною в усьому, уключаючи бережне ставлення до підручників.
  9. Ніколи не поспішайте з висновками ні про дитину, ні про вчителя — прийдіть у школу, поспілкуйтеся з учителем.
  10. Намагайтеся придбати в сімейну бібліотеку різноманітні словники й довідкову літературу.
  11. Пам'ятайте, що клас, де навчається Ваша дитина, складається з трьох колективів: дітей, батьків, учителів. Чим дружнішими, цілеспрямованішими будуть ці колективи, тим у кращій атмосфері буде формуватися Ваша дитина. Це залежить від кожного. Від Вас — теж.
  12. Не забувайте: дитину не можна карати за невміння. Її слід терпляче вчити, підказувати, радити, допомагати, підтримувати.
  13. Керуйтесь у спілкуванні з дитиною правилом: найдієвіший засіб виховання — особистий приклад.
  14. Дбайте про різнобічний розвиток своєї дитини.
  15. Умійте ставити себе на місце дитини.
  16. Пам'ятайте: праця, зокрема навчальна не приносить шкоди вихованню дитини, а бездіяльність — перший ворог.
Категорія: Все для батьків | Переглядів: 488 | Додав: alexander