Середа, 23.08.2017, 15:50

Ну і як вам наш сайт?
Всього проголосували: 215
Тільки тоді станеш людиною, коли навчишся бачити людину в іншому
(Олександр Радищев)
«  Серпень 2017  »

Використайте цей час з користю!

Головна » Все для батьків
1 2 »

Україна проходить етап швидкого технологічного розвитку. Комп'ютерна грамотність стає складовою загальної грамотності, свідченням освіченості, внаслідок чого глобальна інформаційна мережа Інтернет стає невід’ємною частиною життя сучасної людини. Інтернет несе в собі великий інформаційний та освітній потенціал, є засобом гармонійного розвитку, але, водночас містить і ризики. Окремо необхідно виділити проблему дитячої онлайн-безпеки.
Про основні загрози мережі Інтернет та способи убезпечення від них дітей ─ далі у цій публікації.

Категорія: Все для батьків | Переглядів: 35 | Додано: alexander | Дата: 16.03.2017

Основна мета початкової школи — приохотити, а не приневолити дитину до навчання, власне, до учіння як самостійної пізнавальної діяльності. Навчити дитину вчитися, вона має з радістю отримувати задоволення від саморозвитку. Розглянемо, які є складнощі на початку шкільного навчання та як їх долати

Категорія: Все для батьків | Переглядів: 88 | Додано: alexander | Дата: 22.09.2016

Батьки відіграють дуже важливу роль у знайомстві дитини зі світом роботи та поняттям про кар'єру. Батьківська підтримка та зацікавленість до процесу вибору професії дитиною особливо важливі, коли підліток робить перші кроки на шляху до майбутньої кар'єри. Як Ви можете допомогти дитині в цьому важливому та цікавому виборі?

Категорія: Все для батьків | Переглядів: 188 | Додано: alexander | Дата: 09.10.2015

У 5-му класі діти переходять до нової системи навчання: «класний керівник – учителі-предметники», у шкільній програмі з'являються нові предмети та й самі уроки проходять у різних кабінетах. Більшість дітей переживає цю подію як важливий крок у своєму житті. Деякі пишаються тим, що вони подорослішали, інші мріють розпочати «нове життя».
Та, незважаючи на таку гадану дорослість, п'ятикласник потребує ненав'язливого контролю, підтримки та допомоги з боку дорослих, оскільки не завжди може сам зорієнтуватися в нових вимогах шкільного життя.

Пропонуємо ознайомитися з порадами психологів щодо допомоги з боку батьків в успішній адаптації п'ятикласників до навчання в основній школі.

Категорія: Все для батьків | Переглядів: 267 | Додано: alexander | Дата: 28.09.2015

Успішність вашої дитини падає з року в рік або вона отримує лише середні оцінки, хоча, на вашу думку, могла би претендувати на вищий бал? Знаючи її здібності, ви впевнені, що вона може бути більш успішною у школі. І це не дає вам спокою, адже ви розумієте, як важливо добре вчитися зараз, щоби потім вступити в університет або просто гідно закінчити школу. Ви переживаєте, сваритесь і дорікаєте їй за лінь, відсутність мотивації й безвідповідальність. Ви просто не розумієте, чому дитині настільки нецікаво вчитись, і придумуєте різні способи додаткової мотивації. Але найчастіше ситуація не покращується, а стає лише гірше.
Про те, як покращити ситуацію з навчання дитини - читайте поради психологів.

Категорія: Все для батьків | Переглядів: 196 | Додано: alexander | Дата: 13.09.2015

Канікули доходять до кінця: ще кілька днів і діти підуть до школи. 1 вересня — радісне свято, однак підготовка до нього справжній стрес і для батьків, і для дітей.

Як підготуватися до навчального року так, щоб уникнути стресів і зекономити гроші читайте у спецпроекті 24 каналу: "Як підготуватися до 1 вересня".

Категорія: Все для батьків | Переглядів: 123 | Додано: alexander | Дата: 26.08.2015

Батьки читачів-початківців знають, що знайомство з буквами та словами – це тільки початок. У той час як ваша дитина спотикається через кожне речення, працює над поповненням словникового запасу, і її впевненість весь час чергується з розчаруванням, ви, мабуть, ставите собі запитання: «Коли ж урешті-решт моя дитина навчиться добре читати?».

Навчання того, як читати швидко, займе часу більше, ніж просто послідовне прочитування речень, бо воно передбачає читання з високою швидкістю, усвідомленим розумінням і впевненістю. Щоби зробити дитину хорошим читачем, однієї здатності розшифровувати написані слова недостатньо. Для того щоб навчитись читати швидко, ще більш значущою є здатність розпізнавати й читати слова легко (без будь-яких зусиль) і з почуттям. Дослідження показали, що швидкість читання є передумовою чудової академічної успішності в цілому і що відсутність швидкості мовлення на цьому шляху часто призводить до проблем з розумінням.

Нижче наводяться п'ять експертних порад, що допоможуть розвинути у вашої дитини швидкість читання.

Категорія: Все для батьків | Переглядів: 159 | Додано: alexander | Дата: 03.03.2015

Розпочався новий навчальний рік. Діти першого вересня пішли до школи. Якщо ви запитаєте у дитини «Ну як справи у школі?», то скоріш за все отримаєте відповідь: «Нормально». А якщо ви дійсно хочете дізнатися, як пройшов її день, то допоможіть своїй дитині: задайте таке питання, на яке можна буде відповісти докладно.

Категорія: Все для батьків | Переглядів: 185 | Додано: alexander | Дата: 08.09.2014

Незабаром дітлахам іти до школи. Важливими атрибутами школяра є шкільна форма та шкільне приладдя, тож кінець серпня - гаряча пора для їх придбання. Якими вони повинні бути, щоб не зашкодити здоров'ю дитини?
Пропонуємо матеріал щодо цього, підготовлений спеціалістами міського управління освіти, з деякими нашими доповненнями.

Категорія: Все для батьків | Переглядів: 785 | Додано: alexander | Дата: 22.08.2014

Категорія: Все для батьків | Переглядів: 160 | Додано: alexander | Дата: 21.07.2014

1-10 11-15