П'ятниця, 27.04.2018, 01:01

Любов є нічим іншим, як бажанням щастя іншій особі.
(Девід Юм)
«  Квітень 2018  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

BeSmart - безкоштовний онлайн-ресурс для підготовки до ЗНО
Процедура реєстрації на ЗНО-2018
16.01.2018
Основні зміни в процедурі реєстрації для участі в ЗНО-2018
29.12.2017
Інтенсифікація підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики (планіметрія)
10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)

Усі матеріали розділу

Головна » Все для батьків
« 1 2

Перехід з початкової школи в середню пов’язаний із зростанням навантаження на психіку учня. Психологічні й психофізіологічні дослі­дження свідчать, що на початку навчан­ня у п’ятому класі школярі переживають період адаптації до нових умов навчання, багато в чому подібний до того, що був характерний для початку навчання в пер­шому класі. Різка зміна умов навчання, розмаїтість й якісне ускладнення вимог, що пропо­нуються школяру різними вчителями, і навіть зміна позиції «старшого» у почат­ковій школі на «наймолодшого» у серед­ній — все це є досить серйозним випробу­ванням для психіки дитини.
Допомогти дитині адаптуватися в нових умовах шкільного життя - важливе завдання не тільки для педагогічного колективу школи, але і для батьків дитини.
Поради батькам п'ятикласників пропонуються в даній статті.

Категорія: Все для батьків | Переглядів: 214 | Додано: alexander | Дата: 05.09.2013

Часто батьки, намагаючись підготувати дитину до навчання, роблять багато зайвого і не піклуються про необхідне.
Вони стелять соломку там, де самі впали свого часу.
Чого ж насправді очікують педагоги від першокласника? Як допомогти малюкові якнайшвидше адаптуватися в школі?

Категорія: Все для батьків | Переглядів: 425 | Додано: alexander | Дата: 08.08.2013

Про мультфільми і їх значення для розвитку дитини на сайті svetlovodsk.com.ua розповідає світловодський психолог Валентина Варфоломєєва

Категорія: Все для батьків | Переглядів: 189 | Додано: alexander | Дата: 03.08.2013

Житейская история о том, как нестандартный подход к воспитанию иногда помогает добиться послушания.

Категорія: Все для батьків | Переглядів: 239 | Додано: alexander | Дата: 19.06.2013

Щоб дитина могла добре вчитися її для цього потрібно підготувати. Велику роль у цьому повинні зіграти батьки. Як підготувати майбутнього першокласника до навчального процесу в школі, що для цього потрібно зробити, як уникнути можливих складнощів перших днів навчання в першому класі — про це матеріал даної статті.

Категорія: Все для батьків | Переглядів: 362 | Додано: alexander | Дата: 19.06.2013

1-10 11-15