Вівторок, 31.03.2020, 09:03

Батьківщину люблять не за те, що вона велика, а за те, що вона своя.
(О.Гончар)
«  Березень 2020  »

Головна » Все для батьків
« 1 2

Категорія: Все для батьків | Переглядів: 321 | Додано: alexander | Дата: 21.07.2014

Перехід з початкової школи в середню пов’язаний із зростанням навантаження на психіку учня. Психологічні й психофізіологічні дослі­дження свідчать, що на початку навчан­ня у п’ятому класі школярі переживають період адаптації до нових умов навчання, багато в чому подібний до того, що був характерний для початку навчання в пер­шому класі. Різка зміна умов навчання, розмаїтість й якісне ускладнення вимог, що пропо­нуються школяру різними вчителями, і навіть зміна позиції «старшого» у почат­ковій школі на «наймолодшого» у серед­ній — все це є досить серйозним випробу­ванням для психіки дитини.
Допомогти дитині адаптуватися в нових умовах шкільного життя - важливе завдання не тільки для педагогічного колективу школи, але і для батьків дитини.
Поради батькам п'ятикласників пропонуються в даній статті.

Категорія: Все для батьків | Переглядів: 364 | Додано: alexander | Дата: 05.09.2013

Часто батьки, намагаючись підготувати дитину до навчання, роблять багато зайвого і не піклуються про необхідне.
Вони стелять соломку там, де самі впали свого часу.
Чого ж насправді очікують педагоги від першокласника? Як допомогти малюкові якнайшвидше адаптуватися в школі?

Категорія: Все для батьків | Переглядів: 577 | Додано: alexander | Дата: 08.08.2013

Про мультфільми і їх значення для розвитку дитини на сайті svetlovodsk.com.ua розповідає світловодський психолог Валентина Варфоломєєва

Категорія: Все для батьків | Переглядів: 290 | Додано: alexander | Дата: 03.08.2013

Житейская история о том, как нестандартный подход к воспитанию иногда помогает добиться послушания.

Категорія: Все для батьків | Переглядів: 383 | Додано: alexander | Дата: 19.06.2013

Щоб дитина могла добре вчитися її для цього потрібно підготувати. Велику роль у цьому повинні зіграти батьки. Як підготувати майбутнього першокласника до навчального процесу в школі, що для цього потрібно зробити, як уникнути можливих складнощів перших днів навчання в першому класі — про це матеріал даної статті.

Категорія: Все для батьків | Переглядів: 603 | Додано: alexander | Дата: 19.06.2013

1-10 11-16