Четвер, 19.10.2017, 21:50

Освітянські новини

Ну і як вам наш сайт?
Всього проголосували: 235
Найважливіше - не те велике, до чого додумалися інші, а те маленьке, до чого дійшов ти сам
(Харукі Муракамі)
«  Жовтень 2017  »

ШКІЛЬНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ
учителів української мови та літератури

Науково-методична проблема методичного об'єднання:
Формування компетентного учня на уроках української мови та літератури через використання народознавчого компонента і здоров'язберігаючих технологій

Гайдук Ірина Вікторівна

Вчитель української мови та літератури, спеціаліст І категорії, закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет ім.В.Винниченка.

Життєве кредо: Краще зробити і не жалкувати, аніж жалкувати що не зробила!

Педагогічне кредо: Учень – не амфора, яку потрібно наповнити знаннями, а факел, який треба запалити!

Проблема, над якою працює вчитель: Забезпечення високого рівня якості знань та розвиток творчих здібностей учнів на уроках української мови та літератури через використання народознавчого компоненту та міжпредметних зв'язків.

Клімчук Алла Лаврентіївна

Вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, закінчила Кіровоградський державний  педагогічний інститут ім.О.С.Пушкіна.

Життєве кредо: Не покладайся ні на кого. Будь сам творцем свого життя. Зв'язуй тісно своє життя з життям Нації.

Педагогічне кредо: Пам'ятай, що Україна покликана до творення нового життя, і тому працюй для її могутності і розвитку.

Проблема, над якою працює вчитель: Формування національно свідомої творчої особистості на уроках української мови і літератури.

Сокур Любов Миколаївна

Життєве кредо: Жити за тими принципами, які сповідуєш.

Педагогічне кредо: Прийми дитину з благоговінням, виховуй її з любов'ю, випускай вільною.

Проблема, над якою працює вчитель: Розвиток творчих здібностей дітей на уроках української мови та літератури шляхом впровадження інтерактивних технологій навчання.

Сокуренко Людмила Петрівна

Вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет ім.В.Винниченка.

Життєве кредо: Жити – означає не тільки змінюватися, але й залишатися собою.

Педагогічне кредо:
Де вчитель посіє, там стелиться ласка.
Де вчитель посадить, там сходить добро.
Бо вчитель – це доля складна і прекрасна.
І серце глибоке, як славний Дніпро.

Проблема, над якою працює вчитель: Розвиток творчих здібностей учнів через використання матеріалів з історії, культури та традицій рідного краю.

Аналіз роботи методичного об'єднанняПлан роботи методичного об'єднання
2015-2016 н.р.
2017-2018 н.р.

Нормативне та методичне забезпечення навчально-виховного процесу