Вівторок, 24.04.2018, 20:27

Освітянські новини

Сенс життя – в служінні людям
«  Квітень 2018  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

BeSmart - безкоштовний онлайн-ресурс для підготовки до ЗНО
Процедура реєстрації на ЗНО-2018
16.01.2018
Основні зміни в процедурі реєстрації для участі в ЗНО-2018
29.12.2017
Інтенсифікація підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики (планіметрія)
10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)

Усі матеріали розділу

ШКІЛЬНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ
учителів української мови та літератури

Науково-методична проблема методичного об'єднання:
Формування компетентного учня на уроках української мови та літератури через використання народознавчого компонента і здоров'язберігаючих технологій

Гайдук Ірина Вікторівна

Вчитель української мови та літератури, спеціаліст І категорії, закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет ім.В.Винниченка.

Життєве кредо: Краще зробити і не жалкувати, аніж жалкувати що не зробила!

Педагогічне кредо: Учень – не амфора, яку потрібно наповнити знаннями, а факел, який треба запалити!

Проблема, над якою працює вчитель: Забезпечення високого рівня якості знань та розвиток творчих здібностей учнів на уроках української мови та літератури через використання народознавчого компоненту та міжпредметних зв'язків.

Клімчук Алла Лаврентіївна

Вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, закінчила Кіровоградський державний  педагогічний інститут ім.О.С.Пушкіна.

Життєве кредо: Не покладайся ні на кого. Будь сам творцем свого життя. Зв'язуй тісно своє життя з життям Нації.

Педагогічне кредо: Пам'ятай, що Україна покликана до творення нового життя, і тому працюй для її могутності і розвитку.

Проблема, над якою працює вчитель: Формування національно свідомої творчої особистості на уроках української мови і літератури.

Сокур Любов Миколаївна

Життєве кредо: Жити за тими принципами, які сповідуєш.

Педагогічне кредо: Прийми дитину з благоговінням, виховуй її з любов'ю, випускай вільною.

Проблема, над якою працює вчитель: Розвиток творчих здібностей дітей на уроках української мови та літератури шляхом впровадження інтерактивних технологій навчання.

Сокуренко Людмила Петрівна

Вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет ім.В.Винниченка.

Життєве кредо: Жити – означає не тільки змінюватися, але й залишатися собою.

Педагогічне кредо:
Де вчитель посіє, там стелиться ласка.
Де вчитель посадить, там сходить добро.
Бо вчитель – це доля складна і прекрасна.
І серце глибоке, як славний Дніпро.

Проблема, над якою працює вчитель: Розвиток творчих здібностей учнів через використання матеріалів з історії, культури та традицій рідного краю.

Аналіз роботи методичного об'єднанняПлан роботи методичного об'єднання
2015-2016 н.р.
2017-2018 н.р.

Нормативне та методичне забезпечення навчально-виховного процесу