Вівторок, 20.10.2020, 03:00

Освітянські новини

Безжалісна не тільки зла воля. Глупство і невігластво теж безжалісні.
«  Жовтень 2020  »

Правила поведінки учнів у закладі освіти

1. Навчання в школі проводиться за класно-урочною системою.
  2. Про початок уроку сповіщає дзвоник. По першому попереджувальному дзвонику учні повинні зайти в класні кімнати і приготуватися до уроку.
  3. Під час уроків і перерв учні повинні дотримуватися дисципліни, морально-етичних норм спілкування, санітарно-гігієнічних вимог, норм здорового способу життя, бережливо ставитися до шкільного майна, підтримувати чистоту шкільного приміщення та подвір'я школи.
  4. Постійні порушники дисципліни будуть поставлені на внутрішньошкільний облік. Батьки таких учнів можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності.
  5. Причинами взяття на облік схильних до правопорушень є:
      • бійка;
      • шахрайство;
      • азартні ігри;
      • некоректна поведінка щодо учнів або вчителя;
      • булінг;
      • систематичні пропуски занять без поважних причин;
      • паління;
      • перебування в стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння;
      • розповсюдження наркотичних речовин.
  6. Користуватися мобільними телефонами на уроці дозволяється за розпорядженням вчителя з метою виконання плану уроку.
  7. Адміністрація школи та вчителі не несуть відповідальності за збереження учнівських телефонів, планшетів.
  8. Якщо учневі необхідно бути відсутнім під час занять, батьки повинні особисто заздалегідь подати заяву на ім'я директора школи. Поважною причиною пропуску навчальних занять є також хвороба, яка підтверджується медичною довідкою. Відсутність на уроці не звільняє від контролю знань.
  9.  Учні, звільнені від занять фізкультурою повинні бути присутніми у спортивному залі від початку до кінця заняття, незважаючи на термін звільнення.
  10. Вимоги до зовнішнього вигляду:
        • Учні приходять до школи у одязі ділового стилю, без прикрас.
        • Під час занять фізичною культурою обов'язково слід мати спортивну форму та спортивне взуття. Забороняється носіння спортивної форми під час інших уроків.
        • Верхній одяг учні залишають в шкільному гардеробі.
          • Зачіски учнів повинні бути скромними й охайними.
      1. Для розв'язання конфліктної ситуації учні школи послідовно звертаються за допомогою до вчителя-предметника, класного керівника, практичного психолога, заступників директора, директора школи.