Неділя, 20.08.2017, 11:58
Головна Мій профіль Реєстрація Вихід RSS
Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас, Гость
Меню сайту
Учитель online
Сайти і блоги адміністрації школи


Сайти і блоги учителів школи


ІКТ в навчально-виховному процесі


Інтернет-підтримка вивчення предметів

Офіційно






Освітянські новини
Поради для батьків
Приєднуйтесь!



Наше опитування
Ну і як вам наш сайт?
Всього проголосували: 212
Нам виповнилося
Статистика
Flag Counter
Скарбниця мудрості
Життя без думки – жалюгідне животіння. День без думки, без читання – марно прожитий день. Марнування часу – марнування неоціненних багатств людського життя.
(В.О.Сухомлинський)
Календар
«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
ВСЕ ДЛЯ УЧИТЕЛЯ
Все для учня

Захист прав дітей
Якщо тобі потрібна допомога

”la-strada”

Знаменні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

УВАГА, КОНКУРС!
Запрошуємо до участі в конкурсах:














З усіх питань щодо участі в конкурсах звертайтесь до своїх учителів-предметників
Відзнаки сайту
Відлік пішов!


Використайте цей час з користю!

Пошук по сайту

Архів записів
Призери змагань та конкурсів

Артеменко ВікторіяІІІ місце в міському конкурсі читців "Любіть Україну", присвяченому 145 річниці заснування Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім.Т.Шевченка (2013-2014 н.р.)

Боровський ВсеволодІ місце в Міжнародному фестивалі-конкурсі музики та академічного вокалу "Золотий зорепад" м.Дніпропетровськ (2012-2013 н.р.)
І місце в обласному конкурсі виконавської майстерності учнів шкіл естетичного виховання "Паросток" (2012-2013 н.р.)
учасник гала-концерту кращих юних музикантів Кіровоградської області (2012-2013 н.р.)


Бистрякова КатеринаІ місце в міському конкурсі читців "Любіть Україну", присвяченому 145 річниці заснування Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім.Т.Шевченка (2013-2014 н.р.)
І місце в особистій першості шкільного чемпіонату інтелектуальних ігор "Інтелектуада-2015" (2014-2015 н.р.)


Вартік СофіяІІІ місце в обласному конкурсі виконавської майстерності учнів шкіл естетичного виховання "Паросток" (2012-2013 н.р.)
ІІ місце в міському конкурсі читців "Любіть Україну", присвяченому 145 річниці заснування Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім.Т.Шевченка (2013-2014 н.р.)


Житня ЄлизаветаІ місце в обласному конкурсі учнівських міні-проектів "Без "Бобра" немає добра" (2013-2014 н.р.)


Захарченко ВладиславаІ місце в міському етапі творчого конкурсу "Розкрилля душі" в номінації "Дослідницька робота" (2013-2014 н.р.)


Зімко ОлександраІІІ місце в обласному етапі ХІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика (2013-2014 н.р.)


Коломієць АлінаІІІ місце в міському етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика (2015-2016 н.р.)


Луференко МаріяІІ місце в осінній сесії Всеукраїнських олімпіад "Олімпус" з біології (2013-2014 н.р.)


Норец ОльгаІ місце в міському конкурсі читців "Любіть Україну", присвяченому 145 річниці заснування Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім.Т.Шевченка (2013-2014 н.р.)


Осауленко ВладиславІ місце в обласному турі XVIII Всеукраїнського конкурсу виконавців на народних інструментах "Провесінь", м.Кіровоград (2012-2013 н.р.)
І місце в VI Міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів "Perpetuum mobile", м.Дрогобич (2012-2013 н.р.)
І місце в обласному конкурсі "Паросток" (2012-2013 н.р.)
ІІІ місце в заключному турі XVIII Всеукраїнського конкурсу виконавців на народних інструментах "Провесінь" м.Кіровоград (2012-2013 н.р.)


Цимбалюк АлінаІ місце в обласному конкурсі учнівських міні-проектів "Без "Бобра" немає добра" (2013-2014 н.р.)
ІІ місце в міському етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика (2015-2016 н.р.)


Шинкаренко ДмитроІІІ місце в Міжнародному фестивалі-конкурсі музики та академічного вокалу "Золотий зорепад" м.Дніпропетровськ (2012-2013 н.р.)
І місце в шкільному турі обласного конкурсу виконавської майстерності учнів шкіл естетичного виховання "Паросток" (2012-2013 н.р.)


Штивола МихайлоІІ місце в міському етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика (2015-2016 н.р.)