Вівторок, 20.08.2019, 05:51

Бажання бувають гідні людського звання й не гідні, осудливі. Моральна чистота і краса виявляються в тому, що людина нетерпима, непримиренна до негідних бажань, з огидою відкидає і придушує їх у собі і ненавидить в інших.
«  Грудень 2015  »

Головна » 2015 » Грудень » 16 » "16 днів проти насильства"
"16 днів проти насильства"
У рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти  насильства" в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №10 відбулась низка заходів.

Учням провели бесіди, ознайомили з інформацією на стенді «Не опинись у тенетах» та нагадали про телефони «Гарячої лінії» та телефони довіри, оформили тематичні виставки.

Начальник Світловодського міськрайоного управління юстиції Бащук Н.П. та завідуюча сектором ОПЗ СМРУЮ Горобець Г.О. разом з класними керівниками: Кохно В.В., Гайдук І.В., Луференко Н.М., та завідуючою шкільною бібліотекою Тодоровою С.М. провели відеолекторій «Право особи на сім'ю. Попередження насильства в сім'ї». Під час проведення учні: 9-А, 9-Б та 10 кл. ознайомились із Законами України «Про попередження насильства в сім'ї», мали змогу переглянути та обговорити фільм «Жінки, яких б'ють». Перегляд фільму зумовив активне обговорення учнями змісту. По завершенню всім учасникам надали інформацію, за якою можна звернутись з питань протидії насильству.

Педагог-організатор
Власюк Л.В.