П'ятниця, 15.12.2017, 10:23

Бережи час – це тканина, з якої виткане життя.
(К.Річардсон)
«  Вересень 2016  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)
19.11.2017
Календар ЗНО-2018
Тренувальні тести ЗНО з усіх предметів
11.11.2017
ЗНО-2018: НА ЩО ВАРТО ЗВАЖАТИ, ГОТУЮЧИСЬ ДО ТЕСТУВАННЯ
09.11.2017
Якими будуть тести ЗНО у 2018 році

Усі матеріали розділу

Головна » 2016 » Вересень » 1 » 1 вересня. Запрошуємо до школи!
1 вересня. Запрошуємо до школи!

З року в рік ми підтримуємо добру традицію зустрічати 1 вересня як велике і радісне свято. В цей урочистий день наша школа під вересневим синім небом схожа на великий білий корабель.
На шкільному подвір'ї зібралися учні, вчителі, гості. На капітанському містку біля керма — керівники школи: директор Спашиба Оксана Петрівна, заступники директора з навчально-виховної роботи Пудич Вікторія Вікторівна та Власюк Леся Василівна, а також гості свята: начальник управління молоді і спорту Брусенцова Неля Євгенівна, методист управління освіти виконавчого комітету Cвітловодської міської ради Козлова Марина Валентинівна, інспектори відділу ювенальної превенції Пашагор'єва Яна Юріївна та Корховий Микола Володимирович, представник генерального директора товариства з додатковою відповідальністю "Об'єднання Дніпроенергобудпром" Сідельнікова Алла Володимирівна.
Цього року в нове плавання по бурхливому океану шкільного життя вирушають близько 500 учнів школи, серед яких - 58 юних мешканців Країни Знань. Для них 2016-2017 навчальний рік є першим у житті. А поведуть першокласників вірним курсом досвідчені майстри педагогічної справи, класні керівники 1-А класу Шумейко Юлія Миколаївна та 1-Б класу Найденко Світлана Леонідівна.
В урочистій обстановці свята під бурхливі овації присутніх отримали відзнаки переможці шкільного конкурсу за підсумками 2015-2016 н.р. в номінаціях "Учитель року" Герасименко Інна Василівна, "Учень року" Д.Редько та А.Кабатова, "Клас року" 3-Б та 9-А класи. Грамоти управління освіти Світловодського міськвиконкому були вручені учителям Гайдук Ірині Вікторівні, Найденко Світлані Леонідівні та Луференко Наталії Микитівні. Учитель зарубіжної літератури Кранкус Ольга Миколаївна буда відзначена дипломом за перемогу в обласному конкурсі методичних розробок "Ідемо на урок: 8 клас".
Право дати Перший дзвінок у 2016-2017 навчальному році було надане учням 11 класу Максиму Ткаченку та Олександру Саглаєву, а також першокласницям  Валерії Деречіній та Таїсії Діденко.

Перший урок "З Україною в серці", присвячений 25-й річниці незалежності України, проходив у формі усних журналів, тренінгів, рольових ігор, зустрічей з цікавими людьми, екскурсій до музею, бібліотечних уроків. Учні переглянули фільми, присвячені 25-й річниці Незалежності України, створені студією 1+1, документальний фільм "Люди свободи", мультфільми циклу "Це наше і це твоє", співали пісні, декламували вірші про Україну.

Вітаємо усіх з початком нового навчального року!

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 181 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0