Середа, 19.06.2019, 19:09

Ти маєш право говорити про зло в рідному домі тільки тоді, коли ти зробив щось добре. Право сказати одне слово про погане добувається десятьма добрими справами
«  Лютий 2013  »

Головна » 2013 » Лютий » 25
...повернулися наші ерудити з фіналу Шкільного Чемпіонату Кіровоградської області з гри "Що?Де?Коли?", який відбувся 24.02.2013 р. За підсумками довгих чотирьох ігрових турів наша команда "В десятку!" посіла хоча і не призове, але не менш почесне п'яте місце (серед восьми команд, які пройшли до фіналу), що, враховуючи складність запитань, які звучали на фіналі, відносно молодий вік членів команди (8-10 клас) та відсутність ігрового досвіду, а це була перша наша гра на такому рівні, є досить непоганим результатом.

Дякуємо нашим знавцям Рєпіну Олексію, Рождественській Тетяні (9 кл.), Сімон Міллісенті, Величко Наталії, Чвертко Діані, Яровій Анні (10 кл.) та Зімко Олександрі (8-Б кл.), а також їх батькам
.

Найсильнішою командою області визнано команду "Epic Win" (м.Кіровоград), на другому місці команда "Скринька Пандори" (м.Новоукраїнка), третє місце - за командою "Котовасія" (м.Мала Виска), ну а ми розпочинаємо готуватись до наступного ігрового сезону.

Переглядів: 290 | Матеріал додано: 25.02.2013