Вівторок, 31.03.2020, 07:44

Немає якоїсь "спеціальної науки кохання", - пам'ятайте це, - є наука людяності; хто оволодів її азбукою, той готовий до благородних духовно-психологічних і морально-етичних стосунків. Кохання – це найсуворіший екзамен людяності.
(В.О.Сухомлинський
«  Травень 2013  »

Головна » 2013 » Травень » 19
16 травня 2013 року ЗШ №10 приймала учасників обласного семінару вчителів основ здоров'я та педагогів-тренерів, що впроваджують превентивні проекти з проблеми "Вдосконалення професійної майстерності педагогічних кадрів, підвищення результативності і якості навчального процесу шляхом впровадження навчання на засадах розвитку життєвих навичок".
Учасникам семінару були запропоновані презентація Школи здоров'я, з якою виступила директора школи В.І.Ковшар та тренінги, розроблені та представлені вчителями початкових класів Пудич В.В. та Дерземановою Н.П.
Учасники семінару та керівник, завідувач науково-методичної лабораторії основ здоров’я, безпеки життєдіяльності та охорони праці Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.Василя Сухомлинського Н.П.Желєзнова, дали високу оцінку роботи вчителів та діяльності школи з превентивного виховання учнів.

Переглядів: 327 | Матеріал додано: 19.05.2013