П'ятниця, 03.07.2020, 16:52

Кожен твій крок врешті-решт відбивається на твоєму ближньому, тому що йдеш ти кудись і з якоюсь метою; кожне твоє слово в душі іншого відгукнеться, але, як воно відгукнеться, це залежить від тебе. Уже те, що ти дивишся на навколишній світ і бачиш його, таїть в собі і добро, і зло: все залежить від того, що ти побачиш і як побачиш.
«  Вересень 2013  »

Головна » 2013 » Вересень » 17
13 вересня 2013 р. в школі відбулося спортивне свято з нагоди Дня фізичної культури та спорту.
В програмі заходу були проведені святкова лінійка, легкоатлетичний забіг та різноманітні змагання для учнів усіх вікових категорій - "Веселі старти", турніри з футболу, волейболу, баскетболу, проходження смуги перешкод та інші.
Під час лінійки були представлені й відзначені кращі спортсмени школи, з напутніми словами та побажаннями займатися спортом і дбати про своє здоров'я виступили директор школи Спашиба О.П. та гості свята - тренер з велоспорту А.Пустовіт, засновник організації силових видів спорту "Гром" Є.Рахімбердієв, інспектор ДАІ Ю.Ліненко.
Переглядів: 426 | Матеріал додано: 17.09.2013