Четвер, 09.04.2020, 00:58

Життя без думки – жалюгідне животіння. День без думки, без читання – марно прожитий день. Марнування часу – марнування неоціненних багатств людського життя.
«  Листопад 2013  »

Головна » 2013 » Листопад » 16
Зацікавити дітей, заохотити їх до навчання постійно прагнуть учителі нашої школи. Вони завжди в пошуку нових ідей, нових форм викладання шкільних предметів.

Так, незвичайним і надзвичайно цікавим був спільний урок природознавства та географії, який провели учитель початкових класів Пудич В.В. та вчитель географії Донченко В.П. в 4-А та 6-Б класах. Під час цього уроку шестикласники відчули себе справжніми знавцями географії, а учні четвертого класу були у захваті від своїх нових тренерів-вчителів. Урок запам'ятався цікавими завданнями, калейдоскопом конкурсів, вікторин і, головне, новими опанованими вміннями орієнтування на місцевості, а також побажаннями вчитися краще і знати більше.

Переглядів: 416 | Матеріал додано: 16.11.2013