Неділя, 29.03.2020, 00:08

Найстрашніше для людини – це перетворитися на сплячого з відкритими очима: дивитись і не бачити, бачити і не думати про те, що бачиш; проходити спокійно повз зла і неправди. Остерігайся цього, син, більше смерті, більше будь-якої найстрашнішої небезпеки.
«  Листопад 2013  »

Головна » 2013 » Листопад » 19
19.11.2013 р. в Центральній міській бібліотеці на базі інформаційно-ресурсного центру в рамках програми "Бібліоміст" було проведено конкурс "Навчаємося граючись". Участь у конкурсі взяли учні 9-А класу (класний керівник Ковальова С.Б.), а провели його завідуюча відділом інформаційно-ресурсного центру Н.А.Шмакова і шкільний бібліотекар С.М.Тодорова.
Дев'ятикласникам були запропоновані конкурсні завдання, для виконання яких потрібно було відповісти на запропоновані ведучими запитання, продемонструвати свої уміння користуватися комп'ютером для пошуку інформації в мережі Інтернет, створення текстових документів тощо.
Завдяки цьому конкурсу учні перевірили свої знання, набули нових навичок використання інформаційно-комунікаційних технологій.
Переглядів: 327 | Матеріал додано: 19.11.2013