Неділя, 29.03.2020, 00:16

Життя без думки – жалюгідне животіння. День без думки, без читання – марно прожитий день. Марнування часу – марнування неоціненних багатств людського життя.
«  Грудень 2013  »

Головна » 2013 » Грудень » 23

Завданням учителя, зацікавленого в результатах своєї праці, є постійний творчий пошук, системна робота, апробація нових, нетрадиційних форм і прийомів навчання і, водночас, вдосконалення та відшліфування давно відомих, традиційних.
Яскравим  підтвердженням цього став інтелектуальний урок–гра «Найрозумніший», який презентувала для учнів 3-А та 3-Б класів вчитель початкових класів Галина Володимирівна Ігнатова.
Конкурс розпочався з дружнього привітання та оголошення девізів обох команд, капітанами яких були Гончик Вероніка (3-А клас) та Пилипенко Іван (3-Б клас). Діти отримували різноманітні та нестандартні завдання, на які кожен з учасників команд мав змогу дати відповідь. Питання були дуже  цікавими, тому учні не лише змагалися з командою суперників, а й закріпили свої знання та дізналися про щось нове. ... Показати більше »
Переглядів: 311 | Матеріал додано: 23.12.2013