Вівторок, 31.03.2020, 09:11

Не повинно бути людей непомітних, людей – безвісних пилинок. Кожен повинен виблискувати, як виблискують на небі мільярди мільярдів Всесвітів. Бути неповторною особистістю – це залежить в більшій мірі від самої особистості. Треба прагнути до того, щоб не бути сірим, непомітним
«  Грудень 2013  »

Головна » 2013 » Грудень » 25
До уваги батьків і дітей!
Відповідно до листа департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації від 03.09.2013 р. №01-12/448/1-8 повідомляємо, що аналіз причин електротравматизму та нещасних випадків з вихованцями та учнями свідчить про низький рівень їх поінформованості з питань безпечної експлуатації електроустановок та небезпеки, яку вони несуть у разі пошкодження.
Внаслідок цього, у 2012 році в Україні від уражень в побуті загинуло 29 дітей, а у І півріччі 2013 року – 7. В області відповідно – 1 (учениця Новгородківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3, яка безперешкодно піднялася на робочий майданчик роз’єднувальної установки високовольтної (11000 Вт) лінії електропередач, що живить водонапірну станцію і була уражена електричною дугою).
На посилення роз'яснювальної роботи з питань попередження електротравматизму в нашій школі проведено ряд відповідних заходів. Так, наприклад, вчитель початкових класів Найденко С.Л. випустила листівку «Правила електробезпеки вдома». Ця листівка поширена серед учнів школи. Сприяє підвищенню рівня знань учнів з цього важливого питання і налагоджена співпраця зі спеціалістами «Кіровоградобленерго», для учнів школи були проведені бесіди представником Світловодського РЕМ ПАТ «Кіровоградобленерго» Розпутнім Михайлом Михайловичем.
Пропонуємо також переглянути презентацію на дану тему, що була підготовлена учнями 9-А класу школи:

Шановні батьки! В переддень зимових канікул, адміністрація школи звертається до вас з проханням посилити увагу до дітей та зробити все можливе аби убезпечити їх від травматизму.

Переглядів: 307 | Матеріал додано: 25.12.2013