Вівторок, 31.03.2020, 16:20

Дійсне кохання народжується тільки у серці, яке пережило турботи про долю іншої людини.
«  Січень 2014  »

Головна » 2014 » Січень » 28
На нашому сайті вже йшлося про участь учнів ЗШ №10 у конкурсі читців, присвяченому 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка. 25.01.2014 р. в обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Д.Чижевського (м.Кіровоград) пройшов ІІІ заключний тур обласного конкурсу на краще читання творів Тараса Шевченка "До вершин Шевченкового слова", присвячений 200-річчю з дня народження Кобзаря. В цьому конкурсі м.Світловодськ представляла учениця 9-Б класу нашої школи Ольга Норец, яку підготувала до виступу вчитель української мови Л.П.Сокуренко та супроводжувала на конкурс завідуюча шкільною бібліотекою С.М.Тодорова.
Конкурсанти, а їх було 25 - представники усіх районів області, змагалися у трьох конкурсних етапах: "Вірш Т.Г.Шевченка", "Патріотичний вірш" та "Вірш місцевого поета".
Авторитетне журі, до складу якого входили відомі поети Кіровоградщини, представники облдержадміністрації, працівники обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Д.Чижевського виявили кращих виконавців літературної спадщини Т.Г.Шевченка, творів сучасних авторів та авторських поезій.
За підсумками конкурсу наша Оля здобула Диплом лауреата конкурсу.
Переглядів: 286 | Матеріал додано: 28.01.2014