Вівторок, 31.03.2020, 15:58

Людині, яка знає, куди йде, світ дає дорогу
(Роберт Джордан)
«  Лютий 2014  »

Головна » 2014 » Лютий » 26
26.02.2014 р. на базі міської СЗШ №3 був проведений міський етап Всеукраїнського конкурсу екологічних агітбригад "Земля - наш спільний дім". Тематика конкурсу: "Збереження первоцвітів і ранньоквітучих рослин України".

Нашу школу на конкурсі представляла команда "Свіжий вітер" у такому складі: Величко Наталія, Омельченко Владислав (11 клас), Іванічева Римма, Піценко Олена (9-А клас), Артеменко Вікторія (9-Б клас), Романенко Сергій (6-Б клас).

За підсумками конкурсу наша команда зайняла ІІІ призове місце, з чим її і вітаємо!

Залишається додати, що сценарій виступу агітбригади розробила заступник директора з виховної роботи Віннікова Т.М. Комп'ютерна презентація агітбригади була створена за сценарієм педагога-організатора Погорілої Я.С., а самим процесом створення презентації займалися вчитель біології Луференко Н.М. та учениця 10 класу Тетяна Рождественська. Музичне оформлення виступу агітбригади забезпечував учень 9-А класу Євген Галета. У виступі агітбригади були використані стіннівки, створені учнями 5, 6-А, 6-Б. 7-Б, 8-Б, 9-А, 9-Б та 11 класів.
Більше про конкурс можна прочитати на сайті міського управління освіти.

Дякуємо усім за участь!

Переглядів: 310 | Матеріал додано: 26.02.2014

З 10.02 по 21.02.2014 р. в школі проходила декада світової літератури та російської мови.
В ході декади відбулися конференція "Світова література і наш край", засідання літературної вітальні "Пока горит свеча", засідання поетичної літературної студії "Таланти нашої школи", калейдоскоп відкритих уроків вчителів світової літератури та російської мови Віннікової Т.М., Гаврилюк І.Б., Ковальової С.Б., Кранкус О.М., виставка ілюстрацій до творів світової літератури в 3D, веселий калейдоскоп гумористичних куплетів, виставка-конкурс кращих зошитів, конкурс емблем. Учні 6-9 класів мали нагоду насолодитися класичними музичними творами у виконанні своїх ровесників під час музичних перерв.
Так, переможцями в конкурсі композицій та малюнків в 3D стали учні Коруц Д., Возняк Д., Заікін М., Гожий Р., Сухомлин А. (7-А кл.), Бистрякова К., Воропаєва Ю. (7-Б кл.), Міщенко Є., Юсков Є., Рєзнік М. (6-А кл.), Кужильська Є.-М., Возна А. (6-Б кл.), Маляренко В. (9-А кл.), Гармаш Р., Правосудько В., Котляр В. (9-Б кл.), Маринич В. (10 кл.).
Зі своїми віршами виступили учениці 9-Б класу Зімко О. і Махненко С. Разом з учнями 6-х класів вони створили ще й замальовки "Прийшла весна".
В конкурсі емблем переможцями стали:
І місце - 6-А кл., 7-А кл.
ІІ місце - 5 кл., 9-А кл.
ІІІ місце - 11 кл., 6-Б кл.
Переможцями конкурсу презентацій до творів світової літератури стали Лоб Є., Рождественська Т. (10 кл.), Броніч Д., Мунтян Д. (9-А кл.), Осауленко В., Бєлих Д. (9-Б кл.), Туманова Л., Сокур К. (7-А кл.), Міщенко Є. (6-А кл.)
Незабутні враження у всіх учасників залишив веселий калейдоскоп гумористичних куплетів, на якому подяками були відзначені всі його учасники.
Активні учасники і переможці конкурсів були нагороджені пам'ятними медалями і грамотами.

Переглядів: 312 | Матеріал додано: 26.02.2014