Четвер, 09.04.2020, 00:57

Якщо все буде так, як тобі хочеться, то жити стане нецікаво
(Харукі Муракамі)
«  Квітень 2014  »

Головна » 2014 » Квітень » 03

Протягом 31.03.-02.04.2014 р. відбулися засідання шкільної та міської атестаційних комісії, на яких було розглянуто питання присвоєння та підтвердження відповідних звань та категорій дванадцяти педагогам нашої школи.

Кожен вчитель, що проходив атестацію, презентував свій досвід, після чого атестаційна комісія визначалась щодо свого рішення в ході голосування.

За підсумками атестації були встановлені кваліфікаційні категорії вчителям Войтенку В.В. ("спеціаліст" 9 тарифного розряду), Сокур Л.М. ("спеціаліст І категорії"), Литвиненку О.С. ("спеціаліст вищої категорії"). Підтверджено кваліфікаційну категорію "спеціаліст І категорії" завідуючій бібліотекою Тодоровій С.М. та вищу кваліфікаційну категорію вчителям Сокуренко Л.П., Гаврилюк І.Б., Донченко В.П., Станкевич Л.В., Ігнатовій Г.В., Вінніковій Т.М., Ковальовій С.Б., Герасименко І.В.

Окрім того педагогічне звання "старший вчитель" було присвоєно вчителям Гаврилюк І.Б. та Донченко В.П. і підтверджено вчителям Станкевич Л.В., Вінніковій Т.М., Ковальовій С.Б., Герасименко І.В.

Вітаємо вчителів школи з черговим визнанням їх педагогічної майстерності та бажаємо подальших творчих успіхів у праці.

... Показати більше »

Переглядів: 314 | Матеріал додано: 03.04.2014