Вівторок, 31.03.2020, 16:16

(Василь Симоненко)
«  Квітень 2014  »

Головна » 2014 » Квітень » 10
09.04.2014 р. в школі пройшов день ЦО (ЦЗ). Традиційно він розпочався виховними годинами, які пройшли в усіх класах школи. Учні змогли отримати багато корисної інформації від своїх класних керівників, переглянути презентації "Надзвичайні ситуації", "День ЦО в школі", документальні фільми "Стоп! Радон!" та "Пожежа в кімнаті", обговорити в групах та скласти пам'ятки з питань цивільного захисту та дій у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.
Медична сестра школи Рітченко О.П. та вчитель фізичної культури Сергета О.В. провели майстер-клас "Перша долікарська допомога". Дівчата 10 класу провели навчання учнів початкової школи з теми "ЦО в дії". Старшокласники навчалися накладати пов'язки та шини при пошкодженні кінцівок.
Наприкінці дня відбулося заняття з евакуації. Евакуація школи пройшла організовано і була здійснена за 4 хв. 50 с.
День приніс багато вражень і практичних умінь, які зможуть знадобитися у житті. ... Показати більше »
Переглядів: 368 | Матеріал додано: 10.04.2014