Середа, 08.04.2020, 23:37

Якщо ти чуєш осуд, осуд від старших, від своїх товаришів, пам'ятай, що, осуджуючи і засуджуючи, вони хочуть тобі добра. Надзвичайно широкий діапазон людського ставлення до зла – від насуплених материнських брів і важкого мовчазного подиху до багаторічного ув'язнення – все це спрямовано на те, щоб врятувати людину. Нехай же пробудять в твоїй душі докори сумління тривожні очі матері і непролиті, засохлі від образи сльози, тоді не потрібні будуть суворі вироки суддів і в'язниці.
(В.О.Сухомлиинський)
«  Квітень 2014  »

Головна » 2014 » Квітень » 16
В листопаді 2013 року учні школи взяли участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп'ютерної вправності "Бобер". Нещодавно стали відомими його підсумки, а саме:
високі результати показали учні Гуцаленко Софія, Житня Єлизавета та Цимбалюк Аліна; добріГоловко Катерина, Діденко Арсеній, Зімко Олександра, Кабатова Анна, Прохоров Євгеній, Яценко Вікторія. Сертифікати за участь в конкурсі отримали Мацапрас Микола, Рітченко Ігор, Рублик Анастасія, Турман Гліб.
Вітаємо учасників та переможців конкурсу!
Нагадуємо, що наступний етап відбудеться 9 листопада 2014 р., тож готуємося і беремо участь!
Переглядів: 308 | Матеріал додано: 16.04.2014