Вівторок, 31.03.2020, 16:24

Знаєте, що таке малорос? Ні? Паршивець, просто кажучи, ні те ні се. Він, бачите, собі з походження – українець, з виховання – руський, з переконань – неук у всьому, що торкається рідного народу, по вдачі – боягуз, себелюб і раб. От це – малорос
(В.Винниченко)
«  Травень 2014  »

Головна » 2014 » Травень » 07
7 травня 2014 року у школі відбулася традиційна загальношкільна лінійка Пам'яті. На заході учні згадали ветеранів, що проживають у мікрорайоні школи, Героїв Радянського Союзу - наших земляків.
Школярі долучились до Всеукраїнського руху "Пронеси портрет діда" та проекту "Встигни сказати "дякую". На вишитих крилах рушників пронесли учні портрети своїх близьких родичів, ветеранів Великої Вітчизняної війни. Прозвучали слова подяки цим людям за здобутий мир.
У віршах, у піснях, мовою хореографії були передані події воєнних років.
На заході виступив ветеран Збройних Сил Валентин Миколайович Показєєв.
Пам'ять полеглих у роки війни вшанували хвилиною мовчання, а представники від кожного класу поклали квіти до Обеліску Слави.

Фотографії проведеного заходу можна переглянути за цим посиланням.

69 років тому скінчилася Друга світова війна. 9 травня 1945 року людство нарешті зітхнуло спокійно. Кривавий нелюдський фашистський режим було подолано. Дорогою ціною сплачено за цей спокій. Десятки мільйонів людських життів було віддано в ім'я цієї перемоги. Тож вшануймо пам'ять полеглих на полях битв з нацизмом і нехай небо над нами завжди буде мирним!

Переглядів: 325 | Матеріал додано: 07.05.2014