Четвер, 09.04.2020, 00:57

Тільки тоді станеш людиною, коли навчишся бачити людину в іншому
(Олександр Радищев)
«  Травень 2014  »

Головна » 2014 » Травень » 19
16.05.2014 р. шкільним методичним об’єднанням вчителів іноземних мов було представлено позакласний захід до завершення декади іноземних мов.
Протягом свята глядачі отримали можливість переглянути казку–подорож, сценарій якої написала учениця 10 класу Гриценко Карина (вона ж і виконала одну з головних ролей), а в сюжет впліталися номери, підготовлені іншими учнями школи. Їх представляли дві головні героїні: Аліна Кравченко і Тетяна Рождественська (10 кл.). З першої хвилини увагу глядачів захопило уміння декламувати вірші англійською учениць 7-А класу Туманової Лілії та 10 класу Герасимової Тетяни. Відеоролик за участю Влада Омельченка (11 кл.) та Черкасової Аліни (10 кл.) повів стежками казки в подальшу подорож на якій зустріли Гамлета (Білієнко Ігор, 9-Б кл.), Джульєтту (Захарченко Влада, 9-А  кл.).
Своє володіння іноземними мовами продемонстрували і молодші школярі, які читали вірші (2-А кл.) та представили інсценізацію казки про Червону Шапочку (4-Б кл.). Вперше на шкільній сцені пролунала пісня німецькою мовою у виконання групи учнів 5 класу! Героїня Марини Цонди (10 кл.) продовжила подорож і спонукала до появи нових героїв: Анна Кабатова (8-Б кл.) продемонструвала майстерність не тільки у вмінні співати, а й у грі на гітарі; Олександра Зімко (9-Б кл.) декламувала власні вірші, написані англійською мовою.
Окрасою заходу стали пісні у виконанні Іванічевої Римми (9-А кл.) та Махненко Софії (9-Б кл.). Глядачі мали можливість насолодитися звуками скрипки (Вартік Поліна, 9-Б кл.). А за гарний музичний супровід дякуємо Євгену Галеті (9-А кл.).
Жоден захід не є вдалим без відгуку в серці глядача. Дякуємо всім нашим гостям за оплески, за підтримку!

Фоторепортаж про проведений захід доступний за цим посиланням.

Переглядів: 358 | Матеріал додано: 19.05.2014