Вівторок, 31.03.2020, 14:48

Пам’ятай, що Україна покликана до творення нового життя, і тому працюй для її могутності й розвитку
(С.Бандера)
«  Червень 2014  »

Головна » 2014 » Червень » 15
З 02.06 по 13.06.2014 року під керівництвом учителя інформатики Литвиненка О.С. учні 7-А класу проходили навчання за програмою «Intel® Шлях до успіху» за напрямком "Комп'ютерні технології для місцевої спільноти". За ці два тижні ми навчались працювати в команді, розвивали критичне мислення та опановували комп'ютерні програми Microsoft Word, Microsoft Paint, Microsoft Exсel та Microsoft PowerPoint. За результатами навчання усі учні взяли участь у виконанні різних соціальних проектів.
Так, проект нашої групи мав назву «Врятуємо дитячий майданчик» і був присвячений впорядкуванню занедбаного дитячого майданчика, що розташований поблизу будинку 61 на вулиці Леніна.

Всього лише за три дні ми змогли зробити корисну справу: підмели майданчик та висапали бур'ян, перекопали пісочницю та клумбу, на клумбі посадили квіти, пофарбували споруди на майданчику та обладнали місце для сміття. На жаль, хоча ми і запрошували взяти участь у впорядкуванні майданчика жителів будинку і навіть надрукували і розвісили оголошення, які закликали жителів допомогти нам, та на наш заклик відгукнулась тільки одна жінка, за що ми їй щиро вдячні. Однак, ми раді, що змогли допомогти діткам та переконані, що це не останній гарний вчинок для нашої спільноти.

Нижче ви можете переглянути презентацію про виконану нами роботу.
Лілія Туманова
7-А клас