П'ятниця, 03.07.2020, 15:53

Батько й мати, що виростили вірного сина Вітчизни, створюють собі живий і нетлінний пам'ятник. А якщо ваш син стане зрадником Батьківщини, народу ви гідні презирства й великого забуття.
«  Вересень 2014  »

Головна » 2014 » Вересень » 03
Першого вересня 2014 року розпочався новий навчальний рік у нашій школі. Цього дня за парти сіли 500 учнів, з них 67 першокласників.
Школа зустріла дітей та їх батьків відремонтованими, гарно оздобленими класними кімнатами, коридорами. Батьки подбали і про шкільну форму для дітей. Обов'язковим атрибутом шкільної форми з цього навчального року є значок, як особливий символ школи.
День розпочався з урочистої лінійки, під час якої до шкільної громади звернулись директор школи О.П.Спашиба та гості свята: керуючий справами міськвиконкому В.П.Туманов, завідуюча методичним кабінетом міського управління освіти О.В.Дурова та інші.
У виступі учениці 11 класу Марини Цонди прозвучав заклик провести загальношкільну акцію "За єдність України", на що учні школи активно відгукнулись.
Нікого не залишила байдужим Хвилина Пам'яті, присвячена борцям за Незалежність України. Школа також долучилась до акції "Замість квітів вчителям — гроші на підтримку захисників України!", тож усі бажаючі мали можливість надати посильну допомогу нашим землякам - учасникам АТО.
Пролунав перший у новому навчальному році дзвінок і школярі вирушили на тематичний урок "Україна - єдина країна". В деяких класах до бесіди класних керівників про нашу державу, необхідність її захисту та ті зусилля, яких може прикласти кожен з нас задля її процвітання, долучилися й запрошені гості, в тому числі ветерани школи.
А після уроку велика шкільна родина знову зібралась на шкільному подвір'ї для участі в загальношкільній акції "За єдність України". Урочистою колоною учні та вчителі вийшли на вулицю Леніна і пов'язали на паркані школи стрічки синього і жовтого кольорів, як демонстрація того, що в 10-й школі навчаються і працюють справжні українці.
Завдяки таким емоційним заходам Свято Першого дзвоника набуло особливого патріотичного звучання.

Фоторепортаж про проведені урочистості можна переглянути за цим посиланням.

Переглядів: 304 | Матеріал додано: 03.09.2014