Вівторок, 31.03.2020, 09:52

Не повинно бути людей непомітних, людей – безвісних пилинок. Кожен повинен виблискувати, як виблискують на небі мільярди мільярдів Всесвітів. Бути неповторною особистістю – це залежить в більшій мірі від самої особистості. Треба прагнути до того, щоб не бути сірим, непомітним
«  Вересень 2014  »

Головна » 2014 » Вересень » 04
1 вересня, вдягнувши бантики та вишиті сорочки, попрямували до рідної школи як ті, кого дзвоник уперше покликав за шкільну парту, так і випускники, що насолоджуватимуться останнім роком, проведеним у рідній школі.
Однак, початок 2014-2015 навчального року через агресію Російської Федерації на сході України став особливим. Цього року напередодні першого вересня управління освіти Світловодського міськвиконкому звернулось з закликом до учнів та їх батьків підтримати акцію "Перше вересня без квітів" і не приносити вчителям квіти на свято, адже є речі більш цінні, ніж букет - наприклад, свобода, незалежність і людське життя, тому дуже хотілося допомогти українським патріотам, які зараз зі зброєю в руках захищають нас від терористів та російських окупантів.
Переглядів: 348 | Матеріал додано: 04.09.2014