Вівторок, 07.07.2020, 17:53

Коли людина сміється над дурістю й захоплюється розумом, то вона росте над собою. Але якщо дурість чужа, а розум свій, то росте вона тільки у власних очах.
(Стас Янковський)
«  Вересень 2014  »

Головна » 2014 » Вересень » 16
12 вересня 2014 р. учні і вчителі поспішали до школи у спортивному одязі та сповнені рішучості провести цей день з користю для здоров'я.
День розпочався з ранкової зарядки, після якої класні керівники запросили учнів на Олімпійський урок.
А вже о 9:00 учні урочисто вишикувались на лінійку. Про свою готовність до змагань учні доповіли вчителю фізичної культури Кірєєву О.С., який ознайомив присутніх з планом проведення свята.
Перший захід свята - пробіг заради здоров'я об'єднав усіх учасників на чолі з директором школи Спашибою О.П. та заступниками директора Пудич В.В., Вінніковою Т.М.
В програмі свята були ігри, змагання, різноманітні спортивні розваги. Кожен учень мав нагоду продемонструвати свою спритність, силу та інші фізичні досягнення.
На підсумковій лінійці класи отримали грамоти за перемогу у змаганнях "Кращий малюнок на асфальті", "Веселі старти", "Смуга перешкод", "Піонербол".
Наприкінці свята директор школи Спашиба О.П. подякувала за організацію змагань вчителям фізичної культури Кірєєву О.С. та Сергеті О.В. та привітала їх зі святом працівників фізичної культури і спорту.

Заступник директора з виховної роботи
Віннікова Т.М.

Фоторепортаж зі свята доступний для перегляду за цим посиланням.
Фото: Єлизавета Жутенкова (10 клас)
Слайдшоу: Кірєєв О.С.

Переглядів: 355 | Матеріал додано: 15.09.2014