Вівторок, 31.03.2020, 09:55

Найважливіше - не те велике, до чого додумалися інші, а те маленьке, до чого дійшов ти сам
(Харукі Муракамі)
«  Жовтень 2014  »

Головна » 2014 » Жовтень » 03

Переглядів: 246 | Матеріал додано: 03.10.2014

Учні нашого класу на уроці світової літератури з учителем Тамарою Миколаївною Вінніковою обговорювали тему: "Японська народна казка". Під час уроку ми дізналися багато нового про Країну Сонця, що сходить. Так, наприклад, тепер ми знаємо, що традиційним вбранням японців є кімоно, а воїнів у давній Японії називали самураями. Сучасна столиця Японії - Токіо. Саме у Японії найбільш розвинені сучасні технології.
Японія - дуже квітуча країна, і тому її мешканці полюбляють милуватися природою.
У нашій школі теж є невеличкий куточок Японії. У червні цього року на території школи завдяки зусиллям учнів, вчителів та адміністрації школи з'явився сад каменів тож ми усім класом разом з учителем ходили роздивлятися його. По завершенню уроку ми отримали домашнє завдання на тему: "Чому в Японії створюють сад каменів?" ... Показати більше »
Переглядів: 298 | Матеріал додано: 02.10.2014