Четвер, 09.04.2020, 00:19

Де зубріння – там і шпаргалка. Це найстрашніше, це загибель для творчого розуму. Хто застосовує шпаргалки прирікає себе на обмежене ковзання по поверхні фактів і явищ. Вони якраз і з’являються в результаті того, що людина не міркує, чи не розмірковує
«  Листопад 2014  »

Головна » 2014 » Листопад » 26
Під таким девізом 24.11.2014 р. відбувся відкритий урок з англійської мови, який для учителів нашої школи та колег міста провела у 5-Б класі вчитель Кохно Віта Вікторівна.
Метою уроку була активізація лексики за темою "My family", ознайомлення з новими словами, розвиток навичок правильної артикуляції звуків, вивчених на попередніх уроках, навичок монологічного та діалогічного мовлення, вміння працювати в парі, виховання поваги до родини та старших людей, толерантного ставлення один до одного.
Під час проведення уроку використовувалися картки, індивідуальний роздатковий матеріал, відеоролик (випереджувальне завдання отримали та представили його результати у відеоформаті учениці 10 класу Вартік Поліна та 5-Б класу Вартік Софія). Хід уроку супроводжувався презентацією, створеною вчителем за допомогою програми MS Power Point.
Різноманіття застосованих на уроці індивідуальних, колективних, парних та групових форм роботи, спрямованих на розвиток комунікативних навичок учнів, не залишили байдужими до побаченого присутніх, то ж під час обговорення колеги Віти Вікторівни висловили свої схвальні відгуки і дали високу оцінку відвіданому уроку.
Заступник директора з навчально-виховної роботи
Пудич В.В.
Переглядів: 483 | Матеріал додано: 26.11.2014