Вівторок, 31.03.2020, 09:58

Дійсне кохання народжується тільки у серці, яке пережило турботи про долю іншої людини.
«  Листопад 2014  »

Головна » 2014 » Листопад » 27
Вступ до школи для кожної дитини є переломним моментом у житті. Він пов'язаний з новими формами діяльності, серед яких провідною є навчальна, та з новим типом взаємин з дорослими та дітьми. Тому шестирічними дітьми опікуються сьогодні дві інституції - дошкільний заклад і школа.
З метою скорочення термінів адаптації першокласників до навчання в школі, створення сприятливого режиму та належного психологічного мікроклімату, оволодіння кожним педагогом методами спостереження за індивідуальним розвитком кожної дитини в ЗШ №10 спільно з педагогічним колективом дитячого дошкільного закладу №3 створена і вже тривалий час працює проблемна група "Наступність в роботі дошкільної і початкової ланок".

То ж 25.11.2014 р. першачки радо зустрічали своїх вихователів з дитячого садочка №3. Цього дня учасники проблемної групи відвідали й обговорили відкриті уроки у 1-х класах, які провели учителі початкових класів Дерземанова Н.П. (читання), Соломоненко Ю.М. (письмо) та Ступак Я.А. (математика). ... Показати більше »
Переглядів: 511 | Матеріал додано: 27.11.2014