Вівторок, 20.08.2019, 05:25

Де зубріння – там і шпаргалка. Це найстрашніше, це загибель для творчого розуму. Хто застосовує шпаргалки прирікає себе на обмежене ковзання по поверхні фактів і явищ. Вони якраз і з’являються в результаті того, що людина не міркує, чи не розмірковує
«  Грудень 2014  »

Головна » 2014 » Грудень » 24
Згідно з планом школи та з метою художньо-естетичного виховання, пробудження у дітей поваги до національної культурної спадщини, традицій українського народу та виховання самостійності, вміння творчо підходити до рішення різних ситуацій у школі з 08 по 12 грудня 2014 року проходив тиждень предметів художньо-естетичного циклу під назвою «Зимова веселка» і був спрямований на те, щоб відкрити в дитині почуття прекрасного.
Так, 08.12. вчителями з трудового навчання Кузік О.А. і Войтенко В.В. було проведено виставку виробів учнів під назвою «Мистецтво в побуті людини». Вчителем Кузік О.А. проведено відкритий урок з трудового навчання у 8-А класі за темою «Виготовлення виробу за технологією «Декупаж»».
09.12. вчителем музичного мистецтва Черняховським С.Ю. серед учнів 1-4 класів, було проведено конкурс української пісні «Україна мелодійна» і організовано виставку малюнків учнів під назвою «Вернісаж до українських народних пісень».
10.12. вчителем образотворчого мистецтва Кірєєвим О.С. серед учнів 5-7 класів організовано виставку малюнків, а також проведено конкурс стінгазет на тему «Жанри образотворчого мистецтва», перемогу в якому здобула учениця 7-Б класу Єва-Мішель Кужильська.
11.12. вчителем предмету «Художня культура» Гаврилюк І.Б. серед учнів 9-11 класів проведено конкурс цікавих знахідок: «Видатний художник України».
Цікавим був для учнів 5-Б класу відкритий урок музики, проведений 12.12. вчителем музичного мистецтва Черняховським С.Ю. на тему «Музика живе серед нас».
Тиждень предметів художньо-естетичного циклу був спрямований на те, щоб відкрити в дитині найпотаємніші, найтонші почуття прекрасного. І хоч не всі виростуть Моцартами та Рафаелями, але естетичні почуття, сформовані такими заходами, залишаться на все життя.
заступник директора з навчально-виховної роботи
Пудич В.В.
вчитель трудового навчання