Четвер, 09.04.2020, 00:18

Де зубріння – там і шпаргалка. Це найстрашніше, це загибель для творчого розуму. Хто застосовує шпаргалки прирікає себе на обмежене ковзання по поверхні фактів і явищ. Вони якраз і з’являються в результаті того, що людина не міркує, чи не розмірковує
«  Січень 2015  »

Головна » 2015 » Січень » 22
22 січня 2015 р. вчителями історії ЗШ №10 Неклесою С.А. та Миташоп Т.С. були проведені заходи з нагоди Дня соборності України.

Цього дня відбулись урочиста лінійка "Україна - соборна держава" та конкурс віршів на патріотичну тематику, на перервах учні мали можливість слухати українські патріотичні пісні. Великий інтерес у учнів викликав і перегляд документальних фільмів, присвячених Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Активну участь у заходах взяли учні 5-11 класів Кравченко Аліна, Черкасова Аліна, Цонда Марина, Уца Наталія, Латишов Олександр, Войтенко Павло, Вартік Поліна, Коломієць Аліна, Рязанова Анастасія, Базавлук Оксана, Сухомлин Андрій, Привалова Єлизавета, Страсевич Альона, Ткачук Олена. ... Показати більше »
Переглядів: 472 | Матеріал додано: 22.01.2015