Вівторок, 31.03.2020, 16:19

Бажання бувають гідні людського звання й не гідні, осудливі. Моральна чистота і краса виявляються в тому, що людина нетерпима, непримиренна до негідних бажань, з огидою відкидає і придушує їх у собі і ненавидить в інших.
«  Січень 2015  »

Головна » 2015 » Січень » 28

27 січня 2015 р. в школі був проведений відкритий урок української літератури в 11 класі на тему "О.Довженко. Кіноповість "Україна в огні".
Вчитель Клімчук Алла Лаврентіївна зосередила увагу на загальнолюдських та національних проблемах твору. Лейтмотивом уроку став відеосюжет з фільму "Україна в огні", який не залишив байдужим нікого з присутніх.
Емоційно піднесеними стали назви "уявних кадрів": "Війна розлучає сім'ї", "Війна знищує кохання", "І коли не залишилося надії", "Потрібно кинути виклик злу", "Чи є надія на майбутнє?"
Сучасний урок - сучасні проблеми. Символічно звучав кінець уроку. Кохання перемагає все. Любов вічна, як вічний світ. Тож збережемо її від лихоліть війни, - ніби говорить О.П.Довженко.
То чи є надія на майбутнє? Звичайно є, тому що живе віра людей у добро, у справедливість плину історії, віра у мир в нашій країні і на усій Землі.

Заступник директора з навчально-виховної роботи
Пудич В.В.
Переглядів: 393 | Матеріал додано: 28.01.2015

Через винятково-екстремальні події, які ми спостерігаємо в Україні протягом останніх місяців, на території країни значно збільшилась кількість зброї та вибухонебезпечних речовин.

Політична обстановка в нашій державі є вкрай напруженою. То ж, на жаль, сьогодні будь-яка людина, навіть у маленькому містечку чи селі, може постраждати від терористичного акту з використанням вибухових речовин та предметів.

Пропонуємо ознайомитись з рекомендаціями щодо правил поводження із виявленими підозрілими і вибухонебезпечними предметами та неухильно їх дотримуватись. ... Показати більше »
Переглядів: 346 | Матеріал додано: 28.01.2015