П'ятниця, 03.07.2020, 17:00

Ти маєш право говорити про зло в рідному домі тільки тоді, коли ти зробив щось добре. Право сказати одне слово про погане добувається десятьма добрими справами
«  Лютий 2015  »

Головна » 2015 » Лютий » 04
Електроенергія дає людині світло, тепло, комфорт. Ми звикли до цих «дарунків невидимого помічника» і часом втрачаємо пильність, забуваючи, що електроенергія може бути небезпечною.
Вкрай важливо систематично нагадувати про це дітям. Тому у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №10 проведені лінійки, інструктажі, бесіди, класні години, метою яких є повторення правил електробезпеки в школі, у побуті. Своє бачення безпеки життєдіяльності діти відобразили у малюнках.
Особливо пізнавальною була зустріч учнів 5–8-х класів з представником Світловодського РЕМ ВАТ Кіровоградобленерго інспектором Михайлом Петровичем Лушником, яка відбулася 03 лютого 2015 року. У доступній формі Михайло Петрович ознайомив учнів з Пам'яткою населенню з електробезпеки, особливо наголосив на правилах безпечної поведінки дітей. Наочно продемонстрував, як користуватися побутовими електроприладами. Діти з цікавістю сприйняли дану інформацію. До того ж вони активно долучились до обговорення ситуацій небезпеки та запропонували варіанти виходу з них без шкоди для здоров'я.
Таке активне сприйняття матеріалу учнями, цікава зустріч зі спеціалістом, систематична робота з безпеки життєдіяльності у школі дає надію на те, що правила електробезпеки діти засвоїли і будуть дотримуватись їх у повсякденному житті.
Заступник директора з виховної роботи
Віннікова Т.М.
Переглядів: 384 | Матеріал додано: 04.02.2015