Вівторок, 31.03.2020, 16:00

Братолюбство живе тисячею душ, себелюбство – тільки однією, і до того ж дуже жалюгідною.
(М.Ебнер-Ешенбах)
«  Лютий 2015  »

Головна » 2015 » Лютий » 10
В ніч на 23 січня 2015 р. на блок-посту під Горлівкою, захищаючи Україну від російських окупантів, героїчно загинув випускник нашої школи старший лейтенант Андрій Ільїн. Світла людина, що залишив про себе найкращі спогади у вчителів, однокласників.
Андрій був дуже розумним, мав значні успіхи у навчанні. Один з перших оволодів комп'ютерною грамотою. Займався спортом. Був активним учасником шкільних вечорів, його запам'ятали гарним на вроду, артистичним. Він брав участь у шкільних концертах, спектаклях, водевілях. Дуже комунікабельний, товариський. Душа класу. Всі його любили. Був зразковим учнем, дотримувався порядку і дисципліни. Культурний, вихований. З особливою повагою ставився до вчителів. Після закінчення школи з щирою радістю приходив на зустріч з однокласниками і вчителями.

Андрій прослужив у 17-му Кіровоградському батальйоні територіальної оборони 10 місяців. Призивався зі Світловодська, хоча останнім часом жив і працював у Кременчуці.
Сумуємо, співчуваємо. Втрата непоправна...

Прощання з Андрієм Ільїним відбудеться у середу, 11 лютого 2015 року.

За розпорядженням міського голови від 10 лютого 2015 року №18-р, відповідно до пункту 8 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та у зв'язку із загибеллю у зоні проведення антитерористичної операції на сході України учасника АТО, уродженця м.Світловодська — Ільїна Андрія Миколайовича — 11 лютого у Світловодську оголошено Днем жалоби.

Фото http://svetlovodsk.com.ua/6944-andriy-ilyin.html
Переглядів: 260 | Матеріал додано: 10.02.2015