Неділя, 29.03.2020, 00:25

Людині, яка знає, куди йде, світ дає дорогу
(Роберт Джордан)
«  Лютий 2015  »

Головна » 2015 » Лютий » 12
Згідно з планом самоосвіти та графіком атестації педагогічних працівників з 02.02 по 06.02.2015 р. відбувся атестаційний тиждень вчителя початкових класів Дерземанової Н.П.
Так, 3 лютого був проведений урок з навчання грамоти (читання) за темою «Звук [х], буква "ха"», а 06.02.2015 р. вчитель провела урок з природознавства на тему "Які у нас домашні улюбленці".

Наталія Павлівна Дерземанова - досвідчений, ерудований творчий педагог. Зміст уроків вона збагачує за допомогою інноваційних освітніх методик і технологій: інформаційно-комунікативного, інтерактивного, особистісно-орієнтованого, проектного навчання та організовує уроки так, щоб учні могли заперечувати, порівнювати, співставляти, аналізувати, міркувати. Це сприяє тому, що учні вчаться вільно висловлювати свої думки.
Для уроків учителя характерними є логічна послідовність, чіткий добір матеріалу і його різноманітна подача. У практиці роботи застосовує загальнонавчальні технології навчального співробітництва, ігрової діяльності. Вихованці педагога володіють прийомами самоконтролю, самоперевірки, самооцінки результатів своєї діяльності, орієнтуючись на зразки, схеми, алгоритми.
Для уроків учителя-майстра характерним є створення сприятливих психогігієнічних умов навчання, вчасна педагогічна підтримка дітей, високий темп роботи, запобігання перевантаженню, виховання людської гідності дитини, віри у свої сили, бажання досягти успіху.

Заступник директора з навчально-виховної роботи
Пудич В.В.
Переглядів: 248 | Матеріал додано: 12.02.2015