Вівторок, 07.07.2020, 17:27

Сенс життя – в служінні людям
«  Лютий 2015  »

Головна » 2015 » Лютий » 18
Вчитель української мови та літератури Алла Лаврентіївна Клімчук з 2005 року працює над науково-методичною проблемою "Формування національно творчої особистості на уроках української мови та літератури".
В підході до цієї проблеми вчитель виділяє такі аспекти, враховуючи вікові особливості учнів:
  • 5 клас - Історія України
  • 6 клас - Мова. Питання збереження мови
  • 7-8 класи - Родина. Символи національної свідомості
  • 9 клас - Національних характер українців
  • 10 клас - Служіння Україні. Питання вибору в житті
  • 11 клас - Я - частина народу й нації
Кожна людина має на землі якесь призначення, якого ніхто інший не сповнить. Подібно й народ сповнює свою неповторну місію на Землі.
Яке ж призначення українців, які їх проблеми? Як нас показує український письменник О.П.Довженко в кіноповісті "Україна в огні"? На ці та інші питання знаходили відповіді учні 11 класу школи під час уроку, конспект якого і пропонується для перегляду. ... Показати більше »
Переглядів: 2345 | Матеріал додано: 18.02.2015

16 лютого

Рік Революції Гідності та російсько-української війни на сході країни стали переломними історичними подіями. Події на Майдані та на Східному фронті проявили вражаючу незламність, патріотизм та хоробрість українських захисників, які ціною свого здоров'я і життя боронять від агресора незалежність та цілісність нашої країни.

Звертаємося до педагогів, учнів, студентів та батьків із закликом належно вшанувати героїзм українських захисників. І тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України.

20 лютого – у день Героїв Небесної Сотні, а також щорічно – у День захисника України 14 жовтня пам’ятаймо про них, знайомих і не знайомих; вони виконали свій обов'язок перед народом і країною.

Також вважаємо, що в час, коли кращі люди нашої країни жертвують своїм життям і здоров'ям заради нас, творять історію нових Збройних Сил України, відзначати, нехай навіть «за звичкою», 23 лютого - скасований як свято Указом Президента №806/2014 від 14 жовтня 2014 року день армії чужої держави, яка забирає життя українських громадян і плюндрує українську землю, було б і непатріотично, і аморально.

Маємо власну країну, власну історію, власну армію, власні свята, власну гідність.

Слава Україні!
Героям слава!