Субота, 28.03.2020, 23:55

Кожен твій крок врешті-решт відбивається на твоєму ближньому, тому що йдеш ти кудись і з якоюсь метою; кожне твоє слово в душі іншого відгукнеться, але, як воно відгукнеться, це залежить від тебе. Уже те, що ти дивишся на навколишній світ і бачиш його, таїть в собі і добро, і зло: все залежить від того, що ти побачиш і як побачиш.
«  Лютий 2015  »

Головна » 2015 » Лютий » 22
У переддень свята рідної мови 19 лютого в приміщенні Центральної міської бібліотеки за ініціативи міського осередку Всеукраїнського Товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка відбувся конкурс читців поезій нашого земляка Костя Оверченка. Захід був сповнений патріотичного піднесення й вшанування державної української мови.
На цьому конкурсі учениця нашої школи Катерина Бистрякова (8-Б клас, учитель Гайдук І.В.) зайняла І місце та отримала цінні подарунки.

Більше подробиць про захід, який відбувся можна прочитати на сторінці Інтернет-видання "Світловодськ"
Переглядів: 269 | Матеріал додано: 22.02.2015