Вівторок, 31.03.2020, 10:05

Найважливіше - не те велике, до чого додумалися інші, а те маленьке, до чого дійшов ти сам
(Харукі Муракамі)
«  Березень 2015  »

Головна » 2015 » Березень » 23
З метою популяризації вивчення англійської мови, активізації опорних знань, умінь та навичок учнів, розвитку інтересу до культури країни, мова якої вивчається, та згідно з планом роботи школи з 16.03 по 20.03.2015 р. було проведено тиждень англійської мови.
Тиждень розпочався з лінійки для учнів початкової ланки, яку підготувала вчитель Романцова Ю.В.
Учнівські колективи взяли участь у виставці газет "It's interesting to know....”, під час якої продемонстрували не тільки результати пошукової діяльності, а й творчий підхід до підготовки завдання. З метою поглиблення знань про країну, мова якої вивчається, було оформлено стенд про державну символіку Сполученого Королівства Великобританія. На виставці художньої літератури учні мали можливість познайомитися з книгами мовою оригіналу. Учні початкової ланки ще й підготували малюнки до улюблених творів. Вчителі Романцова Ю.В., Кохно В.В. провели відкриті уроки з використанням сучасних методик. Безсумнівною родзинкою тижня став навчальний фільм англійською мовою про історію нашого міста та школи, розроблений і підготовлений Живіцькою С.Ю. та Кохно В.В. для учнів середніх та старших класів, які мали можливість переглянути фільм в гарній якості і поглибити свої знання про історію рідного краю. Перегляд і обговорення фільму не залишили байдужою жодну дитину!
Дякуємо всім, хто брав участь у підготовці і проведені тижня, і бажаємо успіхів у подальшій роботі!

Переглядів: 307 | Матеріал додано: 23.03.2015

Вчитель початкових класів Олена Василівна Писарєва працює над науково-методичною проблемою: "Формування читацької компетентності молодших школярів". В ході багаторічних досліджень прийшла до таких висновків:
          • темп читання повинен співвідноситися з розумінням прочитаного; розуміння – основний критерій темпу читання кожного учня;
          • у виробленні швидкого читання треба прагнути до темпу читання, який наближається до темпу розмовної мови людини і забезпечує свідоме сприйняття прочитаного;
          • без швидкого, свідомого читання неможливе успішне навчання дитини з усіх інших предметів;
          • лише комплексне і систематичне використання вправ для формування виразності, свідомості, правильності та швидкості читання дають змогу сформувати повноцінну навичку читання молодших школярів;
          • головним показником досягнень у підготовці дитини-читача є рівень розвитку навичок самостійної читацької діяльності.
Для вироблення навичок швидкого читання вчитель використовує різноманітні методики.
Нижче ви можете переглянути розробки уроків учителя. ... Показати більше »
Переглядів: 669 | Матеріал додано: 23.03.2015