Неділя, 29.03.2020, 00:06

Бережи і шануй пам'ять про померлих. У кого немає в душі минулого, в того не може бути й майбутнього.
«  Квітень 2015  »

Головна » 2015 » Квітень » 30

Шановні батьки!

Вихідні та святкові дні - це період додаткового дозвілля Ваших дітей. Діти більше часу проводитимуть удома та на свіжому повітрі, тому за ними потрібен постійний батьківський нагляд.
Щоб уникнути непередбачуваних ситуацій та нещасних випадків, дотримуйтесь самі та роз'яснюйте дітям такі правила:

1. Не дозволяйте дітям самим іти, їхати велосипедом у місця з інтенсивним рухом транспорту.
  2. Забороніть дітям користуватися тими транспортними засобами, на які потрібні спеціальні права та дозвільний вік.
  3. Навчайте дітей при переході вулиць та під час катання на велосипеді дотримуватися правил дорожнього руху навіть у місцях, де не рухається транспорт.
  4. Навчайте дітей та контролюйте їх уміння користуватися сірниками, газом, побутовими та господарськими електроприладами.
  5. Ліки, отрутохімікати, пальне, боєприпаси, мисливську зброю слід тримати під замком.
  6. Дітям слід уникати спілкування з незнайомими, малознайомими та підозрілими людьми як у громадських місцях, так і вдома.
  7. Забороніть дітям самостійно проводити пікніки в лісі, біля водойм чи в інших безлюдних місцях, пояснюйте небезпеку укусів кліщів, зустрічей з дикими тваринами та плазунами.
  8. Не залишайте дітей без нагляду біля ставків, озер, річок, застерігайте від необережного поводження з водою.
  9. Пояснюйте дітям небезпеку та забороніть вживання тонізуючих, слабоалкогольних та алкогольних напоїв.
  10. Не дозволяйте дітям відвідувати заклади, де відпочивають дорослі.
  11. Не дозволяйте дітям бавитися з бродячими тваринами - вони часто розносять заразні хвороби.
  12. Не дозволяйте брати до рук пакунки, коробки та інші речі невідомого походження - вони можуть виявитися отруйними або вибухонебезпечними.
  13. Категорично забороніть дітям гратися біля ліній електропередач, підстанцій, автозаправок, складів з паливно-мастильними матеріалами.
  14. Старі, порожні та занедбані будівлі - не місце для дитячих ігор.
  15. Пояснюйте дітям, чому небезпечно гратись рогаткою, стріляти з самопалу, кидати петарди чи ножі.
  16. Забороняється дітям розпалювати багаття, лазити по деревах і стрибати з них, чіплятися за виступи транспорту, що рухається.
  17. Крадіжка державного та особистого майна карається відповідно до закону, навіть коли вона здійснена неповнолітнім.
  18. Батьки несуть повну відповідальність за життя і здоров'я дітей, недопущення випадків бездоглядності та вчинення правопорушень неповнолітніми.
Шановні батьки! Бережіть життя та здоров'я своїх дітей!
Діти! Дотримуйтесь самі цих правил та пояснюйте їх важливість своїм одноліткам!
Будьте взаємоввічливими, уважними, постійно виявляйте увагу, любов і терпіння один до одного.
Приємного і безпечного усім відпочинку!
Адміністрація та педколектив школи

Переглядів: 194 | Матеріал додано: 30.04.2015