Неділя, 29.03.2020, 00:12

Життя без думки – жалюгідне животіння. День без думки, без читання – марно прожитий день. Марнування часу – марнування неоціненних багатств людського життя.
«  Червень 2015  »

Головна » 2015 » Червень » 06

Напередодні чергового дня народження нашого міста учні 7-Б класу Єва-Мішель Кужильська та Вадим Деревич під керівництвом учителя інформатики Литвиненка О.С. завершили роботу над проектом "Світловодськ - учора і сьогодні". Його метою було порівняти, який вигляд мало наше місто в минулому і тепер. В ході виконання проекту в мережі Інтернет було зібрано багато фотографій Світловодська, знятих у 50-70 роках і з тих же, або близьких до них ракурсів зроблені сучасні знімки цих самих об'єктів.
Висловлюємо вдячність за допомогу в роботі над проектом місцевому краєзнавцю В.Ю.Сергєєву та татові Є.-М.Кужильської В.В.Кужильському, дякуємо за участь в проведенні фотозйомок учениці СЗШ №7 Діані Бойко і запрошуємо поринути в зовсім недалеке історичне минуле нашого міста.

Переглядів: 275 | Матеріал додано: 06.06.2015