Вівторок, 31.03.2020, 07:58

Життя без думки – жалюгідне животіння. День без думки, без читання – марно прожитий день. Марнування часу – марнування неоціненних багатств людського життя.
«  Вересень 2015  »

Головна » 2015 » Вересень » 02

Вже проминуло літо непомітно,
У спогадах лишивши теплий слід,
Всміхається нам школа всім привітно,
Відкрити обіцяє новий світ.

Для вчителів та учнів кожен День Знань – особливий – це новий етап, повний цікавих відкриттів, а для старшокласників це ще й старт прощання з рідною школою.
1 вересня 2015 року наша школа гостинно відкрила свої двері для учнів 1-11 класів.
На урочистій лінійці зі словами вітання звернулися до вчителів, учнів та батьків: директор школи Спашиба О.П., керуючий справами міськвиконкому Туманов В.П., завідуюча методичним кабінетом Управління освіти Дурова О.В.
За кращі досягнення у навчанні було відзначено грамотами учнів Кабатову Анну (10 клас), учнів 5-Б кл., а також вчителів Герасименко І.В. та Литвиненка О.С.
Хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв, полеглих у боротьбі за волю України. Серед них - випускники нашої школи Андрій Ільїн та Олег Хомчук. Учні піснями, малюнками закликали до миру.
Мами першокласниць привітали дітей та засіяли їхні голівки житом, пшеницею щоб зростали в школі не пустоцвітом, а сповнені зернами знань. До привітань першокласників приєдналися учні 11 кл. та герої мультфільму "Фіксики".
Яскравими та урочистими частинами свята стали флешмоби "Перший дзвоник" та "Україна-мати".
Переглядів: 388 | Матеріал додано: 02.09.2015