Субота, 28.03.2020, 23:31

Одна з таємниць, як лишатись завжди молодим, - це завжди робити, те чого ти ще не вмієш, продовжуючи навчатись
(Рут Рейчл)
«  Вересень 2015  »

Головна » 2015 » Вересень » 23
З 14 до 18 вересня у школі проходив Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему "Коли вирушаєш у путь – завжди обережним будь!". Інтенсивність руху на автомобільних дорогах збільшується дуже швидко, і пішоходу стає все важче поряд із стрімким потоком транспорту. Вулиці сучасного міста можуть бути небезпечними: найменша неузгодженість у діях водіїв та пішоходів може викликати аварії та жертви. Щоб цього не сталося, і ті, й інші повинні дотримуватись суворих законів "Правил дорожнього руху". Тож, протягом Тижня вчителі залучали учнів до бесід, виховних годин, вікторин, конкурсів та інших творчих заходів задля вивчення та повторення Правил дорожнього руху. Загін юних інспекторів дорожнього руху чергував зранку на дорогах, що ведуть до школи, проводив рейд-перевірку на оформлення схеми "Безпечний шлях до школи" у щоденниках учнів, знайомив з інформаційними стендами та виставкою у шкільній бібліотеці. Була проведена лінійка "Знання дорожнього руху – запорука життя і здоров'я" для учнів початкових класів, на яку завітали Дорожні знаки та Світлофор. Оформлена виставка творчих робіт учнів та визначені переможці: 2-А клас Островна Ю., Кровицька В., Кодак Н., Холодюк Т., Барвінська В., Яровий С., Норець М., Бутаков М.; 2-Б клас Резніченко Д.; 2-В клас Гекало В.; 3-Б клас Грицеєнко Д.; 3-В клас Дутов І., Редько Д.; 4-А клас Ненько Б., Хінцицька М.
Педагог-організатор Власюк Л.В.
Заступник директора з ВР Віннікова Т.М.

Переглядів: 312 | Матеріал додано: 23.09.2015