Вівторок, 31.03.2020, 09:23

Не повинно бути людей непомітних, людей – безвісних пилинок. Кожен повинен виблискувати, як виблискують на небі мільярди мільярдів Всесвітів. Бути неповторною особистістю – це залежить в більшій мірі від самої особистості. Треба прагнути до того, щоб не бути сірим, непомітним
«  Листопад 2015  »

Головна » 2015 » Листопад » 14
Вчителями зарубіжної літератури та російської мови в період з 09.11 по 13.11.2015 р. була проведена серія відкритих уроків з використанням інтерактивних, здоров'язбережувальних технологій та ІКТ-супроводу уроків як засобів формування читацьких компетентностей учнів.
Пропонуємо переглянути фотофрагменти проведених уроків
Переглядів: 337 | Матеріал додано: 14.11.2015

11 листопада 2015 р. для школярів нашої школи гостинно відкрив двері Світловодський міський краєзнавчий музей. Учні 5-А класу (класний керівник Хорольська Н.О.) ознайомилися з експозиціями "Скіфські старожитності", "Світло Христової віри", "Новогеоргіївськ - місто нашої пам'яті", "Українська світлиця", "Будівництво Кременчуцької ГЕС та міста над Дніпром", "Українська вишиванка - то матусин оберіг". Під час екскурсії діти отримали відповіді на свої запитання щодо історії своєї малої батьківщини, обговорювали поняття патріотизму, внеску у суспільне життя краю.
Дякуємо за співпрацю в.о. директора Ткачук Т.Я. та зберігачу фондів Гончаренко В.С.
Зав. шкільною бібліотекою
Тодорова С.М.